lt. 012018
 

I Bieg Kopernika w Lidzbarku Warmińskim.
fot. NaszLidzbark

Wraz z początkiem wiosny startuje wyjątkowa Triada Biegaj’MY z DEM’a. Czemu wyjątkowa? Bo w tym roku to już nie tylko biegi na 10 km., to całe festiwale biegowe, gdzie można się zmierzyć na dystansie 5 i 10 km. Dodatkowo, organizatorzy przewidzieli także biegi dla dzieci.

Już 15 kwietnia rynek miasta opanują biegacze z całej Polski. Wszystko to w ramach Festiwalu Biegowego im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim.  Na zawodników czekać będą atestowane trasy na 5 i 10 km. W sumie dwie pętle ulicami malowniczej stolicy Warmii. Biegacze wystartują  wspólnie o  godz. 11. Limit czasu na 5 km to godzina, na 10 km – 1,5 godziny.

Po zmaganiach dorosłych będzie czas na to, aby w rywalizacji biegowej zmierzyli się najmłodsi. Dla nich zostanie przygotowana trasa o długości. ok. 500 m.  Ponadto jak zwykle będzie można skorzystać z atrakcji, m.in. strefy zabaw dla dzieci czy strefy relaksu.  Wśród gości pojawią się znane osoby ze świata sportu i rozrywki.

Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim otworzy Triadę Biegaj’MY z DEM’a.  Kolejny bieg wystartuje 20 maja w Kazimierzu Dolnym. Finał Triady odbędzie się w trakcie Festiwalu Biegowego im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie – Jeziornie 24 czerwca.

Z każdego pakietu startowego zakupionego w styczniu, Biegaj’MY z DEM’a przekazało 10 zł na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki biegaczom udało się wesprzeć wyrównywanie szans w leczeniu noworodków.

Jeszcze do końca lutego można zakupić pakiet startowy w niższej cenie. W tym celu organizator zaprasza na stronę www.biegajmyzdema.pl

Wydarzenia biegowe znajdziecie także na Facebooku:
– Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim – https://www.facebook.com/events/1061873697287408/
-Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym – https://www.facebook.com/events/1376225289171860/
– Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie – Jeziornie – https://www.facebook.com/events/310253936132271/

Odwiedźcie także Instagram: @biegajmyzdema , by zawsze być na bieżąco!

Sportowa rywalizacja, atrakcje dla całej rodziny oraz atmosfera, której nigdy nie zapomnisz. Nie może Cię tam zabraknąć!

Informacja o I Biegu Kopernika w Lidzbarku Warmińskim na łamach NaszLidzbark TUTAJ

Galeria zdjęć TUTAJ

 Posted by at 9:00 pm

Sorry, the comment form is closed at this time.