Sty 012018
 

Miejski Sylwester 2018 w Lidzbarku Warmińskim

Spoglądając dzisiejszego poranka na termometr, trudno uwierzyć że mamy 1 stycznia. Plus 10 stopni przyjemnie zaskakuje, dając nadzieję na rychły koniec zimy. Przywitanie nowego roku, te miejskie, jak zwykle odbyło się na terenie byłego dworca PKP/PKS. Nazwa już tylko zwyczajowa, bowiem pociągów od lat nie ma, autobusów jakby mniej, a sam budynek w niedługim czasie przeistoczy się w bliżej nieokreślone centrum rowerowo-turystyczne. Dodatnia temperatura z pewnością zachęciła Lidzbarczan do tłumnego stawienia się, aby wspólnie witać nowy rok. Tym razem obyło się bez niebezpiecznych incydentów w postaci rzucania petard w bawiących się na placu manewrowym. Organizatorzy w końcu poszli po rozum do głowy i wyznaczyli specjalnie wydzielone miejsce do odpalania własnych fajerwerków, co skutecznie podniosło bezpieczeństwo pozostałych uczestników zabawy. Było więc w miarę bezpiecznie i spokojnie, porządku pilnowała firma ochroniarska. W tych warunkach, bez obaw można przyprowadzić nawet małe dzieci. Sama zabawa trwała dłużej niż zazwyczaj. W ubiegłych latach w kilkanaście minut po północy plac praktycznie pustoszał, teraz było inaczej. Spora grupka bawiła się w najlepsze jeszcze 40 minut po północy.

Poniżej krótki materiał wideo z przywitania nowego roku.

 Posted by at 3:27 pm
Powiadom o
Andrzejek

Mamy naprawdę znakomitych tancerzy. ;-)))

Trombullus

Nowy rok to czas kiedy to należałoby się skupić i dokonać uczciwego rozliczenia własnej osoby i okoliczności własnego żywota. Należałoby zmienić to co złe, dać sobie jeszcze jedną szansę na większe szczęście. Pokochać ludzi wokół i spróbować zmienić coś w sobie i w swoim otoczeniu.
Życzę wszystkim czytelnikom naszlidzbark więcej uśmiechu na co dzień. Uśmiechamy się do całkiem obcych nam ludzi- zobaczycie że z czasem odwzajemnią wasz uśmiech.

Atram

„Życzę dla Was” – trzy słowa, a jak wiele mówią o człowieku…

do Atram

a pozostałe kilkadziesiąt słów, w poprawnie ! Czepialstwo

gosc

Jakim gospodarzem miasta może być człowiek nie umiejący się wysłowić ani napisać czegokolwiek z sensem?

krzysztof

jest super….pozdrawiam wszystkich w 2018..Lidzbarskie dziewczyny urocze