lt. 132018
 

 

Przed nami kolejny sezon cyklu biegów @Biegaj’MY z DEM’a (https://www.facebook.com/biegajmyzdema/?ref=br_rs), w ramach którego organizowane są Festiwale Biegowe składające się z biegów na dystansach 5 i 10 km oraz biegów dla dzieci. Trasy posiadają atest oraz Patronat Honorowy Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a także Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Warszawskiego Muzeum Sportu i Turystyki.

Imprezy cechuje niepowtarzalny sportowo-rodzinny klimat. To wydarzenia z kategorii tych, na których warto pojawić się liczniejszym składem i spędzić miło czas. Po biegu czekają na Was liczne atrakcje, konkursy, nagrody, degustacje produktów, a także pyszne posiłki regeneracyjne. Dla uczestników z dziećmi przygotowane będą strefy zabaw z dmuchańcami oraz kolorowankami, a na starszych uczestników czekać będą wygodne strefy relaksu.

Jeżeli biegacie na dystansach 10 km lub większych, a dotychczas ciężko było Wam namówić bliskich na wspólny bieg, to tym razem macie wspaniałą okazję do tego, by Wasze zachęty były skuteczne. Na wszystkich Festiwalach Biegowych Biegaj’MY z DEM’a czekać będą również biegi na dystansach 5 km. Idealna gratka dla początkujących lub lubiących krótkie dystanse i prędkość zawodników.

Otwierając kalendarz biegowy 2018 zapiszcie poniższy harmonogram wydarzeń Biegaj’MY z DEM’a i już dziś zarejestrujcie się na wybrane imprezy, gdyż tylko do końca lutego obowiązuje niższa opłata za pakiet startowy na 5 lub 10 km. Przed Wami:

  • 15 kwietnia – Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim
  • 20 maja – Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym
  • 24 czerwca – Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą
  • 9 września – Królewski Festiwal Biegowy Warszawa Wilanów
  • 22 września lub 6 października – Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego

Rejestracji możecie dokonać na stronie: http://www.biegajmyzdema.pl/index.php/rejestracja/

Na stronie dostępne są również regulaminy oraz trasy poszczególnych biegów. Już niedługo podamy Wam zawartość pakietów startowych. Jak co roku czeka nas najprawdopodobniej bardzo pozytywne zaskoczenie i mega pakiet!

TRWA KONKURS WALENTYNKOWY

Przypominamy, że na facebookowym profilu @Biegaj’MY z DEM’a trwa aktualnie konkurs walentynkowy.

Tylko do 14 lutego do 11:00 możecie zgłaszać w komentarzach zdjęcia nawiązujące do hasła “TWOJE SPORTOWE LOVE STORY”, a później Wasze fotki będą zbierać polubienia w albumach danych wydarzeń. (do 16 września do 13:00)

Do wygrania są po dwa pakiety startowe na Festiwale Biegowe w Lidzbarku Warmińskim, Kazimierzu Dolnym oraz w Konstancinie. Dla Ciebie i dla Twojej połówki!

 

Zapraszamy na relację wideo ze wszystkich dotychczasowych wydarzeń Biegaj’MY z DEM’a:

https://youtu.be/kqW0gfLWtek

 

 Posted by at 8:13 pm
Powiadom o
mieszkaniec

Audycja zawiera lokowanie produktu, w tym przypadku śmierdzącej na odległość firmy DEMA. Ciekawe kto oraz jaki ma w tym interes……

Martą

Mam pytanie, od kiedy to można wynajmować mieszkania w wtbs?

Gosc

Taka fajna imprea sportowa a wy tu jadem

Zenek

Zastanawiam się nad stopniowaniem nienawiści. Która forma jest mocniejsza: redaktora API-ego do Harhaja, czy nienawiść moja do prymitywnej, szkodliwej, zakłamanej i bolszewickiej partii PIS?

gość

Na twoim miejscu zastanowiłbym się nad zmianą lekarza.

zeno czenko

Nie sycz tu i nie harhaj,