lut 172022
 

 

Starosta i Zarząd Powiatu ostatni raz na tym miejscu

Rada Powiatu lidzbarskiego na dzisiejszej sesji odwołała Jana Harhaja ze stanowiska Starosty, oraz zarząd powiatu w całości. Wniosek o odwołanie złożył sam Starosta Harhaj, jednak bez merytorycznego uzasadnienia. Już po sesji stwierdził, że rezygnacja ze stanowiska wynika z przyczyn osobistych, a w niedługim czasie poda więcej informacji na ten temat. Zaznaczył także, że rezygnacja nie ma związku ze sprawą Term Warmińskich. Radni zagłosowali: 16 za, 1 odmówił udziału w głosowaniu. Jedyny sprzeciwiający się decyzji o odwołaniu Harhaja,  radny Kielak stwierdził, że obecny starosta powinien zakończyć sprawy z termami, stąd głos sprzeciwu. Decyzja Harhaja o rezygnacji była całkowitym zaskoczeniem – dodał Kielak.

Radni przyjęli także uchwałę o sprzedaży Term Warmińskich za kwotę 48,1 mln zł (wystawieniu na przetarg). Jedynym przeciwnikiem uchwały był ponownie radny Kielak, twierdząc, że 48 mln to za niska cena, budowa kosztowała 2 razy tyle, a inflacja i koszty materiałów dodatkowo potęgują dysproporcję między kosztami budowy, a sprzedażą. Sama wycena nieruchomości kosztowała 40 tys zł.

Na kolejnej sesji Rada Powiatu wybierze nowego Starostę oraz Zarząd Powiatu.

Na sesji była ekipa TVP Olsztyn.

 Posted by at 5:23 pm

109
Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o
gość

No i gdzie rosyjska piąta kolumna? Zobaczymy , kto się odezwie.

Oryginalny Zatroskany

Na chwilę chcę wrócić do sprawy rezygnacji ze stanowiska starosty p.Harhaja.Skoro p.Harhaj złożył rezygnację i została przyjęta przez radnych powiatu to;
– niezrozumiałe jest,że do chwili wybrania nowego starosty ,powierza się pełnienie obowiązków starosty.
-taki zapis odwołania ze stanowiska i powierzeniu ponownie tego stanowiska działa wbrew logice (to kabaret)
-przywoływane tu są syndromy ( nie chcę ale muszę)(laureat noblowski).
-lub terażniejsze, (odnośnik do Rosji- wskrzeszenie Cara).

Jednak najbardziej adekwatynym byłoby powiedzenie (były starosto idż precz).

Wiesio

Włączam tv, a tam o wirusie niebezpiecznym bardzo śmiertelnym cisza. Nikt nie mówi o maseczkach o dystansie społecznym o żadnej kwarantannie po przyjeździe do Polski dosłownie NIC. Wielcy profesorowie mądrzy tego świata też nic nie mówią na temat bardzo niebezpiecznego śmiertelnie wirusa, który mutuje, normalnie Putin skasował wirusa… nie ma skończyło się. Ale wchodząc do Powiatowego Urzędu Pracy dalej w przejściu jakaś bramka jak na lotnisku, bądź elektrowni jądrowej, która może zaczyna świecić na czerwono albo alarm się włącza jak bezrobotny pyta o prace 😀

gość

I jak tam, zapasy benzyny już zrobione na kolejny rok? Makaron i papier toaletowy wykupiony? Trzy dawki szczepionek już przyjęte? Kasa z bankomatu wypłacona? Hahaha… Ja chyba też wypłacę te swoje 50 zł bo mi je jeszcze Putin ukradnie.

Dark

Wykorzystując zamieszanie związane z termami zlikwidowano po cichu szkole Rolniczaka z 75 letnią tradycją. Ur. 1946, zm – 2022. Brawo władze powiatu. W nagrodę Starosta Harhaj ponownie zostanie powołany, nie wystarczyło na utrzymanie szkoły, wystarczy na ponowny powrót starego – nowego starosty.

Adam

A tu również było brak chętnych. I się żaden kierunek nie otworzył.

Adam

A po co utrzymywać szkołe gdzie jest po jednej klasie każdego rocznika? Mało uczniów w szkole. To nie co kiedyś było pełno. Likwidacja przy takim stanie ma sens.

???

Dyrektor doprowadził szkole Rolniczak do ….:( Prestiż szkoły z roku na rok upadał, nauczyciele z pasją odchodzili po perturbacjach z ….., matury leciały na łeb na szyję…..Pompowano kasę w infrastrukturę i kierunki nie mające przyszłości w tym rejonie….. Oby po zmianie dyrekcji w Licemum Ogólnokształcącym, nie doprowadzono Jagiellonki do takiego samego upadku jak Rolniczaka …. „Pozdrawiam Pana starostę ” w Kole Fortuny , a o rodzinie już zapominałem ? Bez komentarza.

adam

to zależy kto zostanie dyrektorem Jagiellonki, oby nominacja bezpartyjna dla dobra młodzieży, szkoły itd.

okularki

Hmm…serio? To nikt nie wie jaki kandydat jest wyznaczony na dyr. Jagiellonki? Zgadzam się,że zmiana jest konieczna bo czytając kocopoły wypisywane bądź powielane przez obecną na fejsie,to włos się jeży i ciarki na plecach, że ktoś taki jest odpowiedzialny za wychowanie i światopogląd naszej młodzieży.Prosty przykład;nie wpłacajcie na Caritas ani PCK, bo PIS i kler przeżre te pieniądze. Pieniądze na pomoc dla Ukrainy.Czyżby sądziła według postępków swoich partyjnych przyjaciół? Cyniczna peowska hiena polityczna wychowuje nasze dzieciaki w LO.Ale lepiej raczej nie będzie. Pan AB szykuje się do konkursu.

lampart

Pani derechtor i pan satyrosta W*********ć

gość

Był tu kiedyś taki ab , to łon???

Johny

a jak sie ma byly Starosta?

gość

No dobra , ale co z termami ? Kupujemy?

nigdywojny!!!

Rosjanie sami wychodowali tę kurweę sPrutina. Rosja jest obłąkanym państwem. Wszystkie te rozmowy o słowiańskiej jedności, wspólnych korzeniach i kulturze, są bujdą. Rosjanie mentalnie wciąż żyją w XX wiekiem. Są zafiksowani na swojej tęsknocie za potęgą Związku Radzieckiego. Ten imperializm wyłazi z nich przy każdej okazji.

Till

Rosjanie to nie Słowianie tylko Azjaci! Obecnie są na dobrej drodze aby zostać drugą Koreą Północną.  Wojna na Ukrainie pokazała słabość elit politycznych świata zachodniego. Okazuje się, że Francuzi mają prezydenta idiotę, Niemcy kanclerza „cieplutkiego” a była kanclerz Niemiec Angela swoją polityką wobec „rosji”  doprowadziła do największych szkód w Europie. Giną ludzie na wojnie a zachód zastanawia się nad sankcjami, ponieważ volkswagen i mercedes mają fabryki w „rosji” i mogą stracić pieniądze. Cwaniactwo i chytrość koncernów zachodnich zbudowało potęgę Chin i dostarczyło pieniądze na uzbrojenie „rosji”. Z tego faktu świat zachodni nie wyciągnął żadnych wniosków.

wulg

Takie przekleństwa mogą tu wisieć? panie redaktorze

Alban

Wojna za rogiem,czy mamy jakis schron zeby sie ukryc?

Barbara

Tak jest niedaleko dworca

Barbara

Od razu pisze że nie chodzi! mi o Urząd Miasta

palacz

Na rynku brak ruskich papierosów wykupili.

gość

Ukryj się w skorupie ślimaka…

quest

Czy ktoś się zastanawia nad tym, że do województwa i tak już w znacznym stopniu opanowanego przez mniejszość u, która nie kryje sympatii do banderyzmu, dołączą niedługo kolejne tysiące, lub setki tysięcy następnych?

Trombullus

Kochani, mam rezerwę benzyny i nie mogłem dziś normalnie zatankować. Chciałbym pozdrowić wszystkich idiotów co stali i stoją w kolejce na naszych lidzbarskich stacjach paliw (oby wam zaciągnęło mułu z dna zbiornika). Teraz wiem dlaczego burmistrzem jest Wiśniowski a Starostą Harhaj- jesteście idiotami, którzy ulegają owczemu pędowi. Brak mi słów na waszą głupotę. Ulegliście tym samym rosyjskim hejterom którzy odradzali wam szczepienia i wmawiali że nie ma Covid. Smutne to okropnie.

Trombullus

Jakby ktoś nie wiedział. Rosyjskie trole internetowe rozpuszczają wiadomość w stylu: Nikomu nie mów, ale ten i tamten mówili że nie będzie paliwa- jedź zatankuj- teraz. Te działania mają spowodować zwiększony popyt na paliwa i niejako odwieść nasz rząd od decyzji poparcia wycofania Rosji z systemu płatności Swift. Jednocześnie Rosja próbuje jak najwięcej zarobić tuż przed zamknięciem płatności za ropę i gaz z terenu całej UE.

Barbara

To samo można powiedzieć o żywność. Ludzie wmówili sobie że idzie wojna w Polsce i wykupują masowo cukier. Pytanie po co? W bunkrze cukier się nie przyda tam wody na herbatę się nie zagotuje

gość

Ale my kupujemy też drożdże …

cox

Masz rację a poza tym zauważyłem kolejki do bankomatów jakby zaraz gotówki zabrakło. Cóż naiwny mamy naród….

wiesiek

dzisiaj na Orlenie nie było paliwa, choć prezes Obajtek mówił, że będzie, u Pryszlaka było, w Dobrym Mieście było, w Olsztynie było bez problemu.

Benek

i tak oto Proszę Państwa temat covid zniknął z tv, z dnia na dzień 😀

Barbara

Czy ludzie w mieście już powariowali na szybkiego tankują paliwo jakby miało czegoś zabraknąć, konserwy i żywność znikają w szybkim tempie już nie wspominając o wypłatach pieniędzy z bankomatów.

he he

Wczoraj w tv mówili o cyberatakach na bankomaty i że paliwa zabraknie i oto efekt:) zobaczysz co się będzie działo jak powiedzą, że zabraknie mąki, chleba, masła to kolejki w Lidlu, Biedronce będą, aż do Miłogórza haha 😀

gość

A jakiej TV, bo na pewno nie w Polskiej (Polsacie i TVP ) może w zagranicznych tak mówili ?

Pytanie

Może bezczelne ale mam pytanie. Czy ktoś z mniejszości ukraińskiej wybiera się bronić ojczyznę? Wydaje mi się że pielęgnacja kultury i języka jest jakby zagrożona u samego źródła.

imię

Fakt, nad wyraz BEZCZELNE.

LinaBon

Witаm wszуstkiсһ! Wiem, moja wiаdоmość mоże bуć zbyt kоnkretna,
Αle mоjа siоstrа znаlаzłа tu miłego mężczyznę i роbrali się, więс co ze mną?! 🙂
Jеstem 26 lаt, Lina, z Rumunii, znаm równiеż języki angiеlski i rosyjski
I… Мam specyficzną сhоrоbę, nazwaną nimfоmanią. Ktо wie, cо to jеst, mоże mnie zrozumieć (lерiеj powiеdzieć оd rаzu)
A tаk, gotuję bаrdzo smaczniе! i uwielbiаm niе tуlkо gоtоwаć ;))
Jеstem prawdziwą dziewсzуną, nie рrоstytutką i szukаm powаżnego i gоrąсegо związku…
Мój рrоfil znаjdziеsz tutaj: http://goamulmado.cf/user/112441

Cfaniak z PKS-u

Mój antywirus zablokował twoją stronkę. Widzę nie tylko gotujesz, ale i rozsyłasz jakieś pierdoły, jeśli mój program go blokuje.

gość

To jak usuwasz mój komentarz o tych ku….ch , to usuń też ich , chyba że prowadziusz portal matrymonialny.

ukry ty

Termy najważniejsze osiągnięcie PO na Warmii doprowadzone do sprzedaży według ich planu. Tak oni realizują swoje antypolskie interesy.

ilex

Rada Miejska przyjęła właśnie większością głosów 14 za – uchwałę w sprawie akceptacji ceny sprzedaży Term Warmińskich https://esesja.tv/transmisja_na_zywo/730/rada-miejska-w-lidzbarku-warminskim.htm

Barbara

No przecież inaczej by nie zagłosowali inaczej burmistrz pogrozi palcem. Zresztą czy oni mają własne zdanie.

???

Jakich trzech radnych nie poparło sprzedaży naszego obiektu za te „marne” pieniądze.

odp

Jeden radny * pomyłka. 17 radnych jest w powiecie lidzbarskim,zaś w radzie miasta 15 .

odp

https://radioolsztyn.pl/termy-warminskie-ida-pod-mlotek/01621604
Najnowsza audycja z Radia Olsztyn, nie rozumiem czemu burmistrz Lidzbarka Warmińskiego broni tej inwestycji Platformy Obywatelskiej, przecież tego w oczywisty sposób nie da się obronić. Argumenty podawane przez burmistrza są łatwe do zbicia gdy panowie decydenci z PO nabrali wody w usta… a burmistrz pogrąża się tylko takim tłumaczeniem.

Barbara

Może chce dołączyć do PO po tylu latach starania może wreszcie go przyjmą z otwartymi ramionami

zimnez

A kto był u satyra 12.01 2022 na 65 urodzinach? Co przyszły emeryt polewał?

Barbara

Zimną wodę ok 21 stopni

Leszek

Leczniczą z mikroelemętami (ma wymagane ekspertyzy). Na zdrowie.

gość

Wystarczy dogadać się z tym oszołomem putinem , dociągnąć nord strim trzy , i już można moczyć du..ę w ciepłej wodzie .To zadanie dla pełowców. A moczyć będą się ruskie genereły , bo kto inny z kaliningradu ? Tam tylko sołdaty i generały.

Oryginalny Zatroskany

Termy Warmińskie!!!! kilka pytań???
-czy można za 48mln.zł. wybudować identyczny obiekt jak Termy Warmińskie
-czy za uzyskane pieniądze z 1,2,3 przetargu można wybudować cały kompleks uzdrowiskowy?
-czy kupując termy warmińskie poprzedni operator,( zazanaczam hipotetycznie nie dochodzi jawnie do ustawionego przekrętu?)
-jak odzyskać pozostałą część z wartości obiektu ( 140mln -48mln=96mln.zl?)
-_czy przeprowadzone oszacowanie wartości obiektu przez rzeczoznawców (koszt wyceny 40tys.zł.) nie nasuwa tendencyjnego zaniżenia wartości?
-dlaczego do tej pory nie ma reakcji, (kontroli państwa?)
-czy samorządowcy posiadają elemetarną wiedzę z zakresu (być samorządowcem ?)
-czy 96mln.zł. nie jest łapówką?
-dlaczego na szczeblach władzy i samorządu są bez przerwy dyletwnci?

Andrzej

Ciekawe jacy to rzeczoznawcy a raczej rzeczoznawca pracujący w Urzędzie Miasta

Leszek

Wycenę robiła -RIW-NIERUCHOMOŚCI Sp. zoo.(olsztyn). Łączna kwota 76260 zł.

???

Kwota za co ?

Artur

Jak nic, Pan Jan, będzie przygotowywał się, do wyborów Prezydenckich.

Leszek

Przed wyborami samorządowymi w2010r.(ok 8 mieście. ) znajomek bredził -„Janek będzie na starostę”. Teraz marzeniem Pana Janka jest bycie wojewodą. Poraz kolejny ma nadzieję źe wyborcy będą myśleć samodzielnie , zgodnie z sumieniem.

Kyle XY

Moi drodzy. Jest taka strona internetowa gdzie można ocenić pracę samorządowców.
https://www.portalsamorzadowy.pl/
Możecie ocenić ich pracę.
Polecam
Trzeba wybrać województwo potem powiat lub miasto.
Każdy komputer i telefon głosuje raz.
Polecam.

Jons

Wybudowano obiekt za 120 mln zł. A zaprzepaszczono szanse na wybudowanie torów z Bratoszyc przez Lidzbark do Dobrego Miasta Olsztyna. Byly pieniazki z programu Kolej plus,ale nie sejmik wojewodzki byl przeciw bo to pieniadze pisu. Wtedy chetniej by ludzie przyjezdzali i wiecej mielibysmy turystow.Cita Slow Wilkowyje.

Barbara

Bo te termy to był pomysł widzimisię Starosty i Protasa a my podatnicy za to będziemy płacić.

paytriy

Kto wybiera tych radnych p? Nie chce mi się wierzyć, żeby tylu tu mieszkało z akcji w. Polacy zacznijcie wybierać swoich bo w ten sposób oddajecie swoje losy w ich ręce.

Tomasz

harhaj w Lidzbarku był jak zaciągnięty ręczny w aucie

Barbara

Za ten cyrk z Termami powinny konsekwencje ponieść wszyscy w tym uczestniczący nie tylko starosta.

Xyz

Miejmy nadzieję, ze tak bedzie. Chociaż…?

polis

Przecież to jest kolejny deal partii oszustów. Rezygnacja, złożenie papierów do ZUS, odprawa, emerytura, kolejne wybory na starostę i tak do u….j śmierci kpimy sobie z Polaków

Oryginalny Zatroskany

Termy Warmińskie zostały zbudowane za ogólną kwotę w granicach (+-140 mln zł.)Ta pierwotnie inwestycja aby ruszyła z miejsca musiała przejść przez wiele etapów /planistycznych ,finansowych,ocen rzeczoznawców itp./ Cały obiekt to nie tylko mury ale i działka w ilości 10ha.Z logicznego punktu widzenia wartość całości jest warta przyjmując pierwotną wartość to 140mlnzł.Jestem bardzo ciekawy,który to rzeczoznawca oszacował spadek wartości 66% tj.na wartość 48 mln zł.Przecież Termy Warmińskie nie uległy dewastacji i zużycia technicznego,to obiekt ,którego wartość dzisiaj jest dużo wyższa niż na początku.Smiesznośći całej sytuacji nie szczędzi burmistrz miasta,który chce przeznaczyć ocalałe prawdopodobnie pieniądze ale z 2 lub 3 przetargu na wybudowanie uzdrowiska.Moja propozycja dla decydentów i popleczników to dokonanie odwiertuw swoich głowach i wlania właściwego oleju. Co do ojców założycieli jak i obecnych decydentów samorządowych powinny nastąpić sankcje; -natury politycznej -natury finansowej -natury karnej -natury gospodarczej Ci co kreowali się na wielkich wizjonerów, budowniczych naszego miasta okazali się zwykłymi dyletantami.… Czytaj więcej »

Mieszkaniec powiatu

„Sprzedaż term to unikalna szansa i finansowe mistrzostwo świata” Tekst z biuletynu propagandowego naszych włodarzy.

Barbara

Mistrzostwo świata już pokazane, teraz niech szukają durnia który kupi to za 48 milionów

Leszek

Włodarze-wizjonerzy idą za ciosem i budują nam następnego „Misia” . Cytat z ich biuletynu, „Mając już leczniczą wodę nie wolno nam było myśleć wąsko”. Kto im zabroni ……?

Xyz

Być moze niedługo będą mieli okazję pomyśleć „szeroko”. Oby…

zenon

Miał wziąć hotelarz za przysłowiowego zeta, ale się wystraszył
Może teraz łyknie za 20 baniek. Ciekawe ile POrąbańcy miejscy dorobili się na tym interesie- ponoć na słomianym wychodzi się najlepiej, a jeszcze jak oczko wylata temu misiu…poza tym mieliśmy piękne mury miejskie co nie p w@js? Business as usual

Trombullus

Poznałem kiedyś pana Kielaka i jego żonę, razem walczyliśmy w słusznej sprawie. Mam nadzieję że pan Kielak jako osoba publiczna zgłosi sprawę sprzedaży Term i ogólnych okoliczności finansowych wokół ich działania do Prokuratury. Mam też nadzieję że polecą głowy. Najwyższy czas odsunąć sitwę od władzy i umieścić we właściwym miejscu. Pamiętajcie że w tym wypadku może nastąpić efekt domino. Jeżeli ktoś coś wie najlepiej jeżeli przedstawi te informacje panu Kielakowi żeby miał pełne ręce oręża.

telewiz

A dlaczego była TVP Olsztyn? Kiedy jakaś relacja?

Barbara

Bo TVN że wstydu by się spalił przyjeżdżając tutaj

gość

„Sprzedaż term to unikalne mistrzostwo świata ” ? https://fb.watch/bf1kfpoOE-/
I jeszcze miasto i powiat się tym chwalą jak obrobili UE, przecież to jest gwóźdź do trumny, już o tym tekście z biuletynu mówią w radiu, a jak podchwycą to media ogólnopolskie to Lidzbark Warmiński kolejny raz zasłynie negatywnie w całej Polsce !

Xyz

I skończą się unijne dotacje. Tylko problem skąd czerpać korzyści na kolejne fanaberie rządzących.

zatroskany

Przeczytaj bilans związany z termami.

Barbara

Tak czytam niektóre wypowiedzi w lokalnej gazecie to wychodzi na to że to ludzie powinni jeszcze przepraszać starostę za to że wyszedł nie wypalł z Termami jakby nic się nie stało a on jest biedny i nieszczęśliwy.

Xyz

No i na kolana ludu roboczy.

Till

„To nie politycy są ciemni i chu…wi tylko ludzie, którzy ich wybrali” Tak to właśnie jest jak wybieramy do władzy traktorzystów i oczekujemy od nich cudów. Już kiedyś pisałem, że obecna władza samorządowa  to kres możliwości lokalnego społeczeństwa i że skutkiem tego miedzy innymi  jest to, że logika przegrywa z głupotą . Obawiam się, że termy to jeszcze nie koniec popisów naszych samorządowców. To co drzemie w ich głowach dobrze odzwierciedlają puste autobusy komunikacji miejskiej.

Wiesiek

Masz racje.. A najgorsze jest to ze nic sie nie zmieni i przy kolejnych wyborach zostana wybrani te same nieroby

Kyle XY

Jak można za tak niską cenę pozbywać się tak dochodowego przedsiębiorstwa. To zachowanie radnych powiatowych jest skandaliczne. Toć to rozbój w biały dzień. Pozbywanie się tak dochodowego obiektu.:) To był projekt weryfikowany przez Urząd Marszałkowski. I zgodny z wytycznymi UE. Termy były pod opieką merytoryczną i duchową posłów, a nawet późniejszych europarlamentarzystów i komisarzy unijnych. Projekt, który powiatowi lidzbarskiemu zazdrościły inne powiaty. Nawet sprawa budowy Term i ich dochodowości była szeroko omawiana na licznych rautach przez znane lokalne autorytety z dziedziny ekonomii, MBA i tężyzny fizycznej. Projekt Term odbił się szerokim echem po całej Polsce i Europie. I co widzimy? A widzimy, w jaki sposób można legalnie sprzeniewierzyć unijne dotacje i majątek społeczny. Zaciągnąć, w imieniu społeczeństwa, na te inwestycje kredyty i wmawiać wszem i wobec jakie to dla społeczeństwa dobre, ile przyniesie miejsc pracy i ekonomiczne ustawi miasto na dekady. Udowadniając społeczeństwu, że większość z nich jako wyborcy są… Czytaj więcej »

Leszek

W roku 2016 termy miały 45 tys. zysku. Dla powiatu i miasta zgodnie z umową 5% to 2250 zł. do podziału. Super kasa.

Andrzej
gość

Przecież to nie prima aprilis, ale to nie może być prawda…

. Gość

A może nie ma szczególnego powodu tego odejścia, odprawa będzie spora ! ,urlop exclusiv murowany, potem emeryturka i możliwy powrót haha

Lolek bez Bolka
Elo

Może ktoś mądrzejszy pomoże o co chodzi z tymi dotacjami. 1/ Kasa na życie. 2/ Zakup 4 szt. domków holenderskich i 1 kampera. 3/ jaki model biznesowy i jaka ekspansja?
Zawsze podejrzewałam, że dotacje to dla kolegów. Sporo czytam ale tej strony jeszcze nie widziałam.

Mieszkaniec powiatu

A może chodzi o przejście na emeryturę + związane z tym granty finansowe i potem ponowne bycie starostą+emeytem ?

Barbara

Już wystarczy tych niespodzianek w mieście.

Xyz

Myślę, ze to dopiero sie zaczyna.

Xyz

Musi mieć odpowiedni wiek. A troche mu brakuje.

emmaPO

12.01.- czyli miesiąc temu skończył 65 i musi się zwolnić aby ZUS naliczył emeryturę. A póxniej wybory na „nowego” starego stroste z podwyżką np. do 22K + emerytura ok. 8K włącznie bo emeryci mogą teraz pracować i dorabiac ile mogą – czy to nie jest majstersztyk ?

he he

I wtedy wszystko ładnie się kręci. Stołki obstawione swoimi i wszystko gra. A dla reszty oferty w PUP. 5 dni w tygodniu plus soboty, najniższa krajowa w Januszexie. Mimo tego, że masz kwalifikacje, doświadczenie itd. ale nie jesteś z PO. Masz siedzieć cicho, szczekać jak Ci każą to wtedy może dostaniesz lepszą robotę.

Lolek bez Bolka

Cóż ja oczekuję na: komentarz Protasa, komentarz marszałka województwa dotyczący wielu dofinansowań term w ostatnich latach z pieniędzy publicznych z RPO.

Dhsjs

Jego zachowanie polityczne można opisać w dwóch zdaniach.

Siedzieć cicho, oraz byle znowu do 10tego .
Przecież on nic mądrego przez swoją karierę nie powiedzial.
W Sejmie też po cichu przemyka.

Barbara

A co on ma do powiedzenia w Sejmie siedzi i ręce podnosi to jest jego dorobek życia

Barbara

Statek tonie kapitan pierwszy ucieka.

wert

By było mniej wstydu dla PO zrezygnuj z funkcji sekretarza PO na Warmii i mazurach.Zbliża się koniec lidzbarskiego kolesiostwa

Xyz

Czyżby grunt zaczął się palić pod nogami?