Gru 152015
 

zamach-stanu-B,pd,73971_crDoniesienia mainstreamowych mediów w ostatnim czasie mogą człowieka przyprawić o ból głowy. Polskie społeczeństwo zostało podzielone jak nigdy dotąd na dwa obozy, dochodzi do kłótni polityków w mediach i sporów w naszych rodzinach, miejscach pracy.

Otwierając kolejne portale informacyjne możemy wyczytać propagandowe hasła, pomimo iż okres kampanii wyborczej już dawno mamy za sobą.

  • Zamach stanu
  • Zamach na samorządy
  • Zamach na demokrację
  • Zamach na Trybunał Konstytucyjny

Prawo i Sprawiedliwość jawi się w tym świetle partią zamachowców, niektórzy politycy w publicznych mediach określają ugrupowanie PIS jako nacjonalistów, przekręcają znaczenie wypowiedzi polityków PIS. Padają ostre słowa potępienia i krytyki wobec… Właśnie, wobec czego?

Trybunał Konstytucyjny

Głównym zarzutem wobec PIS jest próba odpolitycznienia Trybunału Konstytucyjnego, którego skład stanowią sędziowie wybrani, gdy większość w Sejmie miała Platforma Obywatelska.

500zł. Na dziecko

Jak widać polskie społeczeństwo nie potrzebuje dodatku, pomagającego w utrzymaniu dzieci, zapewnienia im pomocy w rozwoju, posłaniu ich na studia, wyrównaniu szans z dziećmi bogatych rodziców.

Obniżenie wieku emerytalnego

Każdy z protestujących widocznie ma zapewnione zatrudnienie do wieku 67lat, oraz jest przekonany o swojej fizycznej i umysłowej wydolności w tym wieku. W końcu dotrzymanie kroku młodym w wieku 65 lat nie stanowi problemu?

Ograniczenie pracy emerytów

Ile miejsc pracy w Lidzbarku, Polsce jest blokowanych przez emerytów? Ilu młodych ludzi emigrowało z powodu braku pracy? Czy emeryt ma prawo zabierać pracę, pomimo solidnej przeważnie budżetowej emerytury?

Każda matka ma prawo do płatnego macierzyńskiego

Bezrobotne matki, żony i córki rolników są osobami drugiej kategorii? Każda matka rodzi z tym samym bólem i z takim samym trudem wychowuje następne pokolenie podatników.

Ratowanie kopalń

Trzeba było zmiany rządów żeby wpaść na pomysł jak uratować polskie górnictwo, pomimo unijnych planów jego zlikwidowania? Rząd Beaty Szydło ma plan wykupienia nadwyżek węgla w celu zapobieżenia utraty płynności finansowej kopalń.

Zastanawiam się w którym miejscu działaniem nowego rządu jest ten sławiony zamach? Zastanawia mnie też na kogo jest ten zamach? Przykro mi bardzo ale jakoś nie czuje się zagrożony żadnym z działań rządu PIS. Z drugiej strony doskonale rozumiem obawy osób mieszających w głowach Polakom. Widzę pośpieszne rezygnacje prezesów Spółek Skarbu Państwa- dlaczego?

Tak rzeczywiście to jest zamach, niestety nie na polskie społeczeństwo, ale na układ istniejący od czasów okrągłego stołu. Żal mi wszystkich, który ulegli propagandzie, wielka szkoda że w dalszym ciągu dają się manipulować obcym mediom, koncernom, bankom i ich lobbingowi w naszej polityce.

 Posted by at 7:46 pm
Powiadom o
Weto

A ja tak czuję zagrożenie bo nie chcę pracować na dzieciorobów, niech każdy pracuje na swoje dzieci.Żeby coś komuś dać to ktoś musi na to zapracować. Rozumiem ulgi w podatkach na dzieci, zasiłki okresowe dla potrzebujących ale takie rozdzielnictwo publicznej kasy przez PIS to doprowadzi do bankructwa. Jeszcze to kolesiostwo nabijanie kabzy sobie i znajomkom poprzez ciepłe posadki. Toć to czasy komuny wracają i niedługo jeśli nie będziesz komuchem PIS to możesz pożegnać się z myślą o jakieś lepszej posadzie lepiej już się przyuczaj do zawodu sprzątacza ulic czy też innego typu podobnego zawodu.

Oderwani od KORYTA nie mogą przeżyć i mącą Ludziom w głowach

Wzór dla dzieci...

… i ich rodziców-LEMINGÓW
https://www.youtube.com/watch?v=Lq1SSQ2ob30

Czerwony Pająk

"Wolna Polska bez kaczora!". Zobacz czego "obrońcy demokracji" uczą swoje dzieci:
http://telewizjarepublika.pl/quotwolna-polska-bez

Wow!

LW to taki skansen komuny, postkomuny, bolszewików, POlszewików i złodziei!

add

… i wyzysku prywaciarzy.

Do Petru i PełO z LW

CAŁA POLSKA Z WAS SIĘ ŚMIEJE > KOMUNIĘCI I ZŁODZIEJE !

add

"Cała Polska z was się śmieje, komuniści i złodzieje!" Słuchajcie prezesa.

add

Jak to niektórych boli, jak się ich odrywa od POlitycznego korytka. To naprawdę straszne co robią tym ludziom; pracujesz- zarabiasz kilkadziesiąt tysięcy i nagle kończy się eldorado i musisz potulnie pracować za grosze. Przerażające.

Zgroza

Uwaga w regionie zaczela sie fala zaginiec a za poczatek jej wzrostu mozna uznac to wydarzenie: http://lidzbarkwarminski.wm.pl/320932,Znaleziono-

Ponadto ponizej jest zdjecie z kwietnia 2014 roku przedstawiajace dziwny szkielet dlugosci mniej wiecej 2/3 nogi: http://zapodaj.net/e191e16049038.jpg.html

adi

Takie oderwanie od koryta musi byc bardzo bolesne dla POlitykow. Kazdy kogo znam popiera PiS.

Tomasz

Już za chwileczkę… Już za momencik… odczujecie na własnej d… politykę PiSlamu! To nie będzie jednak śmiech i żenada, jak w przypadku naszego burmistrza. "Ciemny lud" dostanie obiecane ochłapy, ale nie za darmo. Otworzy oczy (i rozum) jak uścisk gardła, z każdą chwilą, będzie bardziej bolesny. Nie sądzę, że …damy radę. Oj, będzie bolało…

A.B.

Widać, już się boisz, trzęsiesz gaciami, szykujesz kosę?
Wiadomo od dawna, żeby komuś dać, najpierw trzeba mieć, a jak się nie ma, trzeba komuś zabrać.
Nie wróż z fusów, do nie ładnie, "jakoś to będzie".

Trombek

Już za chwieczkę… Już za momencik… Wszycy złodzieje wylądują tam gdzie ich miejsce. I to nie będzie śmiechu, jak znane wszystkim osoby będą znikać a ich majątki uzyskane w wyniku przestęstwa będą licytowane. Ciemny lud otworzy w końcu oczy, co działo sie przez te 25 lat wolności dla wybranych. Cała sitwa poczuje mocny uścisk za gardło, oj będzie bolało…

gość

Oj widać , że ciebie szczególnie będzie bolało , widocznie przyssałeś się do kogoś , trudno trzeba będzie tynk obgryzać ….

A.B.

Zapewne naoglądałeś się TVP info red. Lewicką,Woyciechowską, Kraśki, Olejnik itp.
Patrz w przyszłość z nadzieją. Cztery lata miną, wybierzemy innych, oby nie Petru kłamcy i krzykacza, opłacanego
przez koncerny wspomagające byłą władzę w szerokim znaczeniu. Proszę nie bać się nowego.

czytelnik

Nie poznaję , to chyba jakiś inny AB , …

gość

Zawsze nowemu rządowi dawało się "sto dni spokoju " , ale to co teraz się dzieje …
Spokojnie ,dajcie rządowi chociaż się ogarnąć . Ilu nagle obrońców banków ,i to w kraju gdzie tzw "frankowiczów" banki wyruch….y bez mydła .
Obrońców Trybunału konstytucyjnego , jestem pewien , że większość tych obrońców nie wiedziała do tej pory o jego istnieniu , a teraz nie wie , po co on w ogóle istnieje .
No ale to Polska jest .

A.B.

Prawdopodobnie, redaktor Kraśko, już jest spakowany, czeka na papier z wypowiedzeniem/ wnuczek 1 sekretarza Poznania/.
Tyczy to samo p, Olejnik
Nie jestem podzielony, PIS zapowiadało gruntowne i radykalne zmiany, czekam z ciekawością, bo czasy są ciekawe.
Wszyscy bojący się, niech kują kosy na sztorc.

Trepoij

Faktycznie społeczeństwo jest podzielone, ale to tylko i wyłącznie jego wina. Sami wybrali PIS i PO, Nowoczesna to też tak jakby PO. Tym dwum partiom właśnie chodzi o dzielenie ludzi, na lepszych i gorszych. Niestety Polacy łykają te wszystkie głupstwa, a media jeszcze bardziej manipulują ludźmi. Przeciętny obywatel nie potrafi myśleć samodzielnie. Tyle lat przy władzy ci sami ludzie. Szok.

Gość

A ja przynajmniej ten jeden raz zgadzam się z L.Millerem, który stwierdził w #dziejesienazywo: w KOD widzę dużo hipokryzji i fałszu, bo tam są politycy PO i PSL. Nie dołączę do Komitetu Obrony Demokracji, ponieważ w poprzedniej kadencji politycy PO-PSL wyrzucali obywatelskie projekty w pierwszym czytaniu, także nasze, np. ws. wieku emerytalnego. Słyszeliśmy wtedy: "jak chcecie realizować swoje projekty, to wygrajcie wybory"

A.B.

Nie podniecajmy się, bezsilność polityków opozycji, powoduje używanie ostrych słów.
Niepokoi mnie uciekanie się o pomoc do zagranicy/Brukseli/ w sprawach czysto tyczących spraw wewnętrznych.
Przerabiane było to, dwa wieki temu i wiadomo jak się skończyło.
Nie zmieniłem swoich poglądów politycznych, każdej nowo wybranej władzy daję rok czasu, na wprowadzenie swoich idei.
Na razie, żywię się NADZIEJĄ, CZEGO I INTERNAUTOM ŻYCZĘ.

Trombek

Dobrze że wspominasz rozbiory Polski, sytuacja obecnie jest analogicza. Choć nie wiem czy samo wstapienie do Unii Europejskiej oraz plany przyjęcia waluty euro, nie mozna nazwać rozbiorem. Rząd PO przyjmował bez szemrania dyrektywy UE, tak samo jak niegdyś zarządzenia cara stanowiły prawo w Polsce. Ludzie już zapomnieli polskie grosze z dwugłowym orłem a historia lubi sie powtarzać. W obecnej sytuacji geopolitycznej tylko twarda polityka zewnętrzna, oraz pilnowanie własnych spraw może uratować Polskę.

CCCP

ZAMACHEM STANU z pewnością można za to nazwać – według mafii PO – głosy oddane podczas wyborów przez wyborców na partię PIS oraz sam wynik tych wyborów, który pozbawił ich WŁADZY – czytaj: uprawiania przez osiem lat totalnego BEZPRAWIA…
I o to głównie O TO chodzi w tym wszystkim Platfusom…

Trocki

Prezes TK najpierw sam pisał wspólnie z szajką PO ustawę, którą w konsekwencji i tak – jak się okazało – sam zatwierdził i sam spiepszył! LOL!
A potem biedak biegał po mediach, po sejmie i dawał pozostałym pięciu sędziom instrukcje jak mają głosować i jakie wyroki wydawać! LOL!

CHE

PO i PSL przez dwie kadencje nie wykonały 50 wyroków Trybunału Konstytucyjnego.

Resortowe dzieci się bronią i dzisiaj wybrały sobie za główną twierdzę Trybunał Konstytucyjny.

Trzeba jak najszybciej odebrać media publiczne z rąk funkcjonariuszy medialnych.

CZEKIŚCI III RP

"'PROLETARIUSZE z PO! Piszę do WAS POlszewików – spadkobierców BOLSZEWIKÓW ! 🙂 Piszę do WAS boście GŁĄBY ! :)) ZAMACH STANU następuje wtedy,gdy ktoś kto nie posiada żadnej władzy, usiłuję ja zdobyć siłą, najlepiej wojskową. PIS posiada już PREZYDENTA, PREMIERA i RZĄD, WIĘKSZOŚC w PARLAMENCIE, itd. Wszystkie dotychczasowe rewolucyjne działania PIS są nie ZAMACHEM STANU, ale D-E-K-O-M-U-N-I-Z-A-C-J-Ą !!! Jeżeli ktokolwiek sądził, że KOMUNA przestała istnieć po wyborach w roku 1989 ten był i jest kompletnym IDIOTĄ ! Natomiast wynik wyborów 25.10.2015r. jest dopiero początkiem końca w Polsce tzw. POSTKOMUNY ! POlszewicy (zrzeszający PełO, Nowoczesną) i BOLSZEWICY (zrzeszający całą resztę – SLD, PSL, etc.) ! Jesteście dla mnie jak żałośni spadkobiercy niejakich ówczesnych dzikich hord rewolucji "październikowej – znanej w Rosji listopadową", spadkobiercy dawnych MIENSZEWIKÓW i ESEROWCÓW Piotrogrodzkiej Rady Delegatów Robotniczych i Żołnierskich wyprowadzonych tym razem na ulice i barykady oporu i walki "do samego końca!" przez gogusia ENGELSA-PETRU, kacapa LENINA-MILLERA… Czytaj więcej »

Darek

Nie napinaj się tak bo ci żyłka pęknie 🙂 ale Piszesz że pis posiada prezydenta i premiera – Nie ! nie posiada, prezydent to kukiełka za którą się wstydzą nawet jego wykładowcy prawa, a premier ? wybacz tego nawet nie da się komentować Pis posiada nadczłowieka, nadprezydenta i nadpremiera, kochanego i jedynego i paru przydupasów którzy nie mogą mieć swojego zdania. za każdy przejaw samodzielnego myślenia – wypad na mordę. piszesz o dekomunizacji ? niech zacznie na swoim podwórku, Piotrowicz projektant ustawy o trybunale, KOMUNISTYCZNY prokurator, obrońca PEDOFILI w sutannach, Sędzia Kryże, kat Czumy i cała reszta nawróconych. Jeden święty niepokalany ( dosłownie ) Prezes z wątpliwym życiorysem opozycjonisty dla którego reszta narodu, myśląca inaczej niż on to drugi sort ludzi

Dobra zmiana

Panie Darek napisz pan jak to Platforma miała władzę, jak kryli aferzystów Amber Gold i innych, chronili interesy koncernów, banków, Kulczyka. Wspierali homoseksualizm i wszelkiego rodzaju wynaturzenia, poprzez ministerstwo zdrowiai limity w dostępie do lekarza, doprowadzili do śmierci wielu Polaków. Dodaj też jakie ustawy przepychali- złodziejskie, nakazane przez panią Merkel albo wrogie wobec własnego narodu. Widzę że pan także jest typem sprzedawczyka ale dopiero teraz pan i pana politycy dostaną H.. dup. i kamieni kupę- czyli to co im sie należy.
Co do wspierania homoseksualizmu to mam nadzieję iż pan i pana ulubiona partia znajdą się w miejscu, gdzie skosztujecie tego typu atrakcji w zaciszu celi.

Darek

Nic nie napisałem o homoseksualistach, tylko o perd….m nawróconym SBeku, obrońcy pedofili, ale ok, to też ludzie i mają prawa takie same jak ty,a tak na marginesie , ciekawe jakie ma preferencje twój Guru jarosław, wybawca, wielki opozycjonista( poczytaj gdzie i jak walczł w opozycji, jak długo go internowali gdy inni gnili w celach ), nieomylny reformator. zbawca narodu, Świętym go ogłosicie i napiszecie mu drugi życiorys Kulczyk nie żyje więc nie będę komentował, ale stworzył tysiące miejsc pracy tak, teraz będzie dobra zmiana 🙂 nowa komisja psychola , który udowodni na parówkach i puszkach zamach smoleński. nie mam ulubionej partii i do żadnej nie należę, nie ubliżaj mi od sprzedawczyków, nikomu w dupę nie włażę , widzę tylko na jakim króciutkim sznurku biega pseudo prezydent i pseudo rząd z kukiełką premierem 🙂 A ja mam nadzieję że szybko otworzysz oczy i zrozumiesz czym tak naprawdę kieruje się ten zakompleksiony… Czytaj więcej »

licytacja

piszesz o schetynie ? 🙂

olek

Z tym węglem to może jak Pani Szydło go już kupi to może rozda zamiast wypłacać po 500, za leki węglem zapłaci.
Nie jest to takie proste sypać kasą kopalniom, bo jest to pomoc, a to godzi w konkurencję. PO chciała sypać kasę przez energetyków. Co to zmieni.

Co do emerytów to zabronić im pracować jest chyba tak trochę nie z konstytucją.

Wypowiedzi polityków przekręcane, ciekawe Prezes nie sortował polaków, nie porównywał do tych walczących w AK i donoszących gestapo.
Ciekawe. nie przygotował wypowiedzi kto się z kogo śmieje …. przypadkowy zlepek 2 wypowiedzi na marszu w niedzielę.

olek

Smutne to wszystko. Jedni i drudzy walczą o koryta. Zwykła zmiana.
Co do pomysłów to mnie bawi tekst. Kopalnie – Szydło wykupi czarne złoto. Najlepiej po cenie 2 x giełda. Nie lepiej 4 x to wystarczy jeszcze na 13.
Same wydatki. Tylko kasy brak na to wszystko. Pomysły….
Jeśli ludziom podoba się interpretowanie prawa inaczej to pozdrawiam. Nocne obrady i Prezydent po godzinach, mądrzejszy od reszty polaków.
Smutny ten podział wynikający jedynie z tego, że nie potrafimy czytać ze zrozumieniem.

Historyk

Nic podobnego. To właśnie Platforma Obywatelska elegancko spier… wszystko.

A.B.

Moim zdaniem, podczas okrągłego stołu zawiązała się klika/spóła/"elita"/ "illuminati", która postanowiła rządzić Polską
permanentnie. Ponieważ każda władza zużywa się jak stare gacie, wyborcy odrzucili rządzących i wybrali opozycję,
zapowiadającą gruntowne zmiany, co wprowadza konsekwentnie.
Przypadkowo PO podłożyła pod nóż TK, następnie idą zmiany w dyrektorów SC, we wszelkich urzędach. Strach w
neokomunistycznej grupie redaktorów powoduje straszenia obywateli czymś; co nie ma miejsca w rzeczywistości.
Nie dajmy się zwariować i ogłupić. Boli odcięcie od koryta, trzoda kwiczy.

Gość

Dokładnie

Harcerz

Nawrócony ?
Nie wierzę !

gość

To tylko A.B. Jutro będzie pisał w drugą stronę 😉

gość

Obrońcy koryt łączcie się. Ratunku !!! Putin, Merkel, Obama, i kto tam jeszcze chce zabrać głos, ratujcie nas, zróbcie tu Majdan pucz z czy coś w tym rodzaju. Nie oddamy władzy (przepraszam, demokracji)