Sty 262014
 
Wenglorz Volley - Wilczek Wilkasy

Wenglorz Volley – Wilczek Wilkasy

Wenglorz Volley kolejny raz pokazał, kto rządzi w 3 lidze siatkówki. W hali sportowej przy ulicy Polnej lidzbarska drużyna pokonała dzisiaj zawodników z Wilkowa 3:1. Pierwszego seta lidzbarczanie przegrali, dając drużynie gości złudną nadzieję na łatwe zwycięstwo w całym meczu;) Jednak kolejne 3 sety były wspaniałym popisem gry naszych zawodników. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i jak zwykle przyciągnął komplet kibiców.

MAJO3814

Pamiątkowe zdjęcie drużyny Wenglorz Volley z kibicami.

Po skończonym meczu, zawodnicy Wenglorza w podzięce dla swoich kibiców zorganizowali wspólną sesję zdjęciową. Pani z lokalnej prasy zrobiła wszystkim pamiątkowe zdjęcie, które zapewne pojawi się w najbliższym czwartkowym wydaniu gazety. Sporą „niespodzianką” było pojawienie się pana Burmistrza wraz z przewodniczącym RM.

Redakcja NaszLidzbark od dawna wspiera drużynę Wenglorza poprzez relacje z meczu i zdjęcia. Po wpisaniu do wyszukiwarki „google” hasła „Wenglorz Volley” już 3 link odsyła do strony NaszLidzbark. Pozostała lokalna prasa słusznie znajduje się na dalszych miejscach w wyszukiwarce.

Kilka zdjęć z meczu jest TUTAJ. Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości (do druku i bez znaku wodnego) dostępne po telefonicznym lub mailowym kontakcie.

 Posted by at 10:08 pm

8
Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o
wierny kibic

cała prawda o Panu JURKU- właściwy człowiek na właściwym miejscu hehehe 🙂 porażka!

pasjonat siatówki

Chciałbym z całego serca podziękować pewnej osobie panu Jurkowi Lewko…. Za to, że jest, że robi co może. Za to, że się tak stara na każdym meczu Wenglorza, popsuć to widowisko. Sabotować to co garstka pasjonatów robi dla siatkówki i kibiców. Oczywiście włączenie dodatkowego oświetlenia hali ( lepsza widoczność dla sędziów, zawodników, kibiców, czy fotografów ) jest sprawą niewykonalną – bo nie !! Zamykanie drzwi od tunelu prowadzącego do szatni – chore, ale lepiej paradować przez sale kilka razy bezsensownie. O otwarciu górnej trybuny dla kibiców, można tylko marzyć jest to arena VIP, z której wspomniany "władca" podziwia mecz. Niech zwykli kibice siedzą na schodach, a jak brakuje miejsc to oczywiście można stać!! I kompromitacja wręcz precedensowa !! Udostępnienie gościom szatni z zepsutymi natryskami !! Którzy, aby zachować czystość w drodze powrotnej musieli paradować prawie nago po obiekcie w poszukiwaniu odrobiny ciepłej wody !! Dobrze, że drużyna gospodarzy udostępniła swoje… Czytaj więcej »

API

W trakcie meczów tenisa stołowego oświetlenie jest pełne. To chyba z powodów wielkości piłki 😉

Grande

……….i ślepoty lub krótkowzroczności rządzących :):)

Krzysztof Dowgird

Nie, nie te zainteresowanie związane jest z rokiem wyborczym. Tam gdzie ludzie tam i burmistrz oraz inne figurki. Później po wyborach nie zobaczycie go tam, bo w ping- ponga lubi grać cała klika.

Sportowiec amator

Przyszedł i na własne oczy zobaczył, że pełna hala na meczach siatkówki to nie mit !!
Może da mu to do myślenia… i inne sekcje portowe także otrzymają sprawiedliwe wsparcie.
Ping – Pong – Reszta Świata 90% – 10% nudzi już każdego !

ggg

Kampania wyborcza rozpoczęta ? Nigdy nie było ,nagle metamorfoza ?

Ryba

Burmistrz przyszedł tylko do zdjęcia, że niby kibicuje drużynie siatkarzy. Na bank w galerii zdjęć będzie on wyróżniony pośród zwykłych prawdziwych kibiców. Taka zakłamana polityka lokalna jest uznawana za normę w pewnych kręgach.