mar 212021
 

 Posted by at 12:34 pm

37
Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o
Andrzej

jak zawsze legancko https://youtu.be/_RiGdkF1etc

Andrzej
cox

Huczne otwarcie przez naszą szlachtę. A co na to lokalni mali sklepikarze? Współczuję konkurencji…

gość

Z punktu widzenia klienta do dobrze, że mają konkurencje. Może w końcu ceny w lokalnych sklepach spadną.

Trombullus

Cena towaru w sklepie jest uzależniona od ceny zakupu, natomiast cena zakupu uzależniona jest od wielkości zamówienia. Małe lokalne sklepy nie mają żadnych szans z sieciami, nawet tymi małymi. Nie chcę byś wyrocznią ale sporo małych sklepów z centrum padnie a ceny najmu lokali polecą w dół. Leszcze biznesu zajmujący się handlem zapiszą się na kuroniówkę a centrum zakwitnie sektorem usług prowadzonym przez młode ambitne osoby.

gość

W tak biednym mieście jak LW będzie mały popyt na usługi o których mówisz. Chyba, że mowa jest o usługach pogrzebowych – na te zawsze znajdzie się klient. Ja w miejsce tych lokali w centrum widziałbym sklepy monopolowe z tanim alkoholem.

Lucjan

Po co komu taki spęd w okresie kowida?Czy ktoś się nad tym zastanowił?Czy ktoś pytał sanepid czy w tym okresie warto tak spędzać ludzi?Dowiemy się o tym za jakieś dwa tygodnie!A tak na boku”co robi straż miejska jeżdżąc tym pegotem i wypalając paliwo kupione za nasze podatki zamiast chodzi po ulicach naszego pięknego miasta i rozdawać maseczki naszym niesfornym mieszkańcom

Wiesiek

A co robi zastepca burmistrza? Kase bierze a nie slychac by czyms sie zasluzyl

Kyle XY

Otwierali ci co się najwięcej napracowali.
Ja myślałem ,że fabrykę otwierają. a to miejsce gdzie ludzie będą wydawali pieniądze których nie mają. Trzeba było jeszcze instytucje kredytową tam wstawić.

*****PO

Naprawdę PiS jest obecnie najlepszą partią dla Polaków. Kropka.

Gość

Szczególnie dla zmarłych na COVID-19

gość

Ale masz poczucie humoru.

POwisiećPO

…takie PO czucie wisielcze

Till

Dlaczego nikt nie pozwał do sądu gazety Der Spiegel za artykuł opisujący termy jako jeden z największych absurdów? Czyżby zabrakło odważnych do „kopania się” z pierwszą ligą prasy europejskiej?

Andrzej
Kyle XY

Ciekawe jak ze wsparciem. W naszym mieście to prawie sami „styropianowi wojownicy”.
Ty walczysz dla tego miasta, a mieszkańcy mają to gdzieś. Dają je okradać na wszelkie możliwe sposoby. Termy za jakiś czas zostaną sprzedane swoim . Tylko na razie nie jest wiadoma forma i zakres terenu przynależny do nich. Długi zostaną do spłacenia.

gość

Ty jesteś lepszy?

Kyle XY

A żebyś k… wiedział . W tej materii jestem lepszy.

gość

ZUS opłacali okej, a z nadgodzinami to batalie sądowe odchodziły. Reszta wielu opisywanych nieprawidłowości w artykułach o termach to jednak prawda !

teRmyda

Znowu kassta pokazała swoją „sprawiedliwą” twarz…

imię

Yhyyyy….
Kali ukraść krowę to dobrze…
Ale ukraść krowę Kalemu to bandytyzm….
Ech, ta wasza moralność, te wasze ośmiorniczki, cała ta wasza ośmiornica…
Jak to się mówi: „Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka”
W gruncie rzeczy w świat idzie wynik a nie to, kto kogo ile razy sfaulował, ile było żółtych kartek. Był czas na odwołanie. Nie wystarczy puszyć się, kiedy się wygra. Trzeba potrafić przegrywać.
Hehe 🙂

imię

Szkoda tylko, że redachtór usunął swój odważny komentarz. Tym razem przemyślał :)))
Nie potrafił dowieść prawdziwości swoich informacji, celowo wprowadzając w błąd czytelników podsycając tym samym i tak już niebezpiecznie głęboki podział w narodzie.

Trombullus

Gdyby tak łatwo było udowodnić informacje z pewnością połowa Lidzbarka poszła by pierdzieć w stołek. Z różnych oczywiście wymyślonych powodów.

Gość

„Powyższy wyrok dotyczy rozstrzygnięcia w pierwszej instancji. Sąd Apelacyjny do którego mogłem się odwołać i w moim przekonaniu obalić ten niesprawiedliwy wyrok jest w Białymstoku. Czytelnicy i oraz osoby związane z termami wiedzą jak jest naprawdę …”.

Wydaje się, że taki komentarz p. redaktora pod oświadczeniem, czyni wykonanie wyroku Sądu wyłącznie pozornym. Z całym szacunkiem dla p. Redaktora, trzeba było się odwołać. Skoro Pan się do odwołał, to nie ma znaczenia, czy wyrok jest pierwszej czy drugiej instancji. Jest po prostu prawomocny i należy go wykonać. W moim odczuciu, bez komentowania przez osobę wykonującą wyrok.

API

Białystok to ponad 4 godziny autem w jedną stronę. Stawka nie warta świeczki, Termy nie są tyle warte.

Gość

Pański wybór. Wg. mojej wiedzy rozprawy w Białymstoku odbywają się online i nie trzeba nigdzie jechać. Ale nie w tym rzecz. Pańskie prawo to zaskarżyć wyrok albo i nie zaskarżyć. Nie zaskarżył Pan i OK. Nie ma tylko co pisać, że to wyrok I instancji. Skoro nie było drugiej i to z Pańskiego wyboru, to wyrok jest po prostu prawomocny i tyle. A jego wykonanie powinno być opublikowane bez komentarza, gdyż to wypada sens sprostowania. To tylko tyle. Nie znam sprawy, nie oceniam.

Api

Jako ciekawostkę dodam, iż pani Lendo złożyła apelację od tego wyroku, ale jej prawniczka spóźniła się o jeden dzień z jej wniesieniem. Apelację odrzucono oczywiście. Brawo za profesjonalizm pani radcy prawnego

Kyle XY

Generalnie Termy od początku nie są nic warte. Odetnijmy zasilanie w pieniądze, a kilku miesięcy nie wytrzymają. Prawdę o Termach poznamy po wyborach nowego Burmistrza jeżeli nowy będzie na tyle z poza układu ,że ujawni prawdziwą działalność i finanse Term Warmińskich. Radni Miejscy na pewno cos o tym wiedzą, ale żaden jak dotąd nie ma cywilnej odwagi tego głośno powiedzieć. Powiedzieć jak było i jak jest.