Lut 272018
 

15 kwietnia, 20 maja i 24 czerwca – to daty, które koniecznie powinniście wpisać do kalendarza biegowego na rok 2018. Urokliwe miejscowości, moc  atrakcji oraz gwiazdy ze świata sportu i kultury – to wszystko znajdziecie na Festiwalach Biegowych Triady Biegaj’MY z DEM’a. Zapisy dostępne są na stronie: http://www.biegajmyzdema.pl/index.php/rejestracja/

 

Na początek biegacze z całej Polski spotkają się w Lidzbarku Warmińskim. Historyczna stolica Warmii przywita  ich trasami na 5 i 10 km, a także biegiem dla dzieci. Oprócz tego przez cały dzień będzie można korzystać ze specjalnie przygotowanych stref relaksu, zabaw oraz stref cateringowych. Pilotem Biegu będzie Grzegorz Lato – piłkarz i trener, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich z 1972 roku. Lidzbark Warmiński przepełniony jest zabytkami, które koniecznie trzeba odwiedzić przy okazji  Festiwalu Biegowego im. Mikołaja Kopernika. Jednym z takich miejsc jest gotycki zamek biskupów warmińskich z XIV wieku. W pobliżu lidzbarskiej fary, na prawym brzegu rzeki Łyny znajdziecie Oranżerię Krasickiego –  zespół pałacyków i pawilonów ogrodowych. Po biegowych zmaganiach warto udać się do Term Warmińskich. Znajdziecie tam baseny, zjeżdżalnia multimedialna z efektami świetlnymi i akustycznymi, hydromasaże, bicze wodne, a także strefę saun. Lidzbark Warmiński to idealne miejsce na rozpoczęcie biegowych zmagań w 2018 roku!

Drugim wydarzeniem Triady Biegaj’ MY z DEM’a jest Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym. Tam również będą na Was czekać trasy  na 5 i 10 oraz biegi dla dzieci. Miasteczko Biegacza będzie ulokowane na urokliwym kazimierskim rynku. Na trasie będą towarzyszyć Wam piękne widoki, m.in. niezwykłe i ogromnie malownicze wąwozy lessowe, które gęstą siecią oplatają miasto. Ponadto przepiękny, bajkowy wąwóz Korzeniowy Dół, który jest najczęściej odwiedzaną atrakcją Kazimierza Dolnego. Podczas wizyty w Kazimierzu Dolnym koniecznie trzeba odwiedzić Farę, która położona jest na wzgórzu poniżej ruin zamku. W świątyni znajdują się jedne z najstarszych w Polsce organy. Miasteczko Biegacza będzie zlokalizowane na kazimierskim rynku, na którym aż roi się od zabytkowych budowli. Wszystko to razem stworzy niezapomniany klimat.

Finał Triady Biegaj’MY z DEM’a nastąpi  w trakcie Festiwalu Biegowego im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie – Jeziornie. Tam także będzie można pobiec na dwóch trasach. Obie prowadzą przez urokliwy Park Zdrojowy oraz ulice Konstancina.  Gościem specjalnym, który zmierzy się wraz z biegaczami będzie Robert Korzeniowski, wielokrotny mistrz olimpijski, jeden z najwybitniejszych polskich sportowców w historii. Konstancin – Jeziorna słynie z Parku Zdrojowego. Jego główna aleja łączy ul. Piłsudskiego, jedną z najważniejszych arterii tej części miasta, z tężnią solankową. Tężnia ma 40 m długości i 6 m wysokości. Solanka pochodzi ze źródła „Julian”. Przy okazji wizyty w Konstancinie warto zajrzeć także nad jezioro w Bielawie.  Współorganizatorem Festiwalu Biegowego im. Piotra Nurowskiego jest Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży. To oni są organizatorami masowych zawodów sportowych „Czwartki Lekkoatletyczne”, sportowych wakacji dla utalentowanej młodzieży oraz szkoleń dla organizatorów zawodów. W ciągu 20 lat „Czwartki” objęły swoim zasięgiem ponad 120 miast, w których do tej pory uczestniczyło milion dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych.

W trakcie Festiwali Biegowych nie zabraknie także znanych osób z biegowego świata. Wśród ambasadorów naszych biegów pojawią się:
Bartosz Olszewski  (Warszawski Biegacz) – najszybszy na świecie biegacz Wings For Life,
Agnieszka Janasiak (Agarun) – czołowa polska maratonka, instruktorka fitness.
Rafał Krzeszewski (Biegaj pod okiem trenera) – utytułowany wieloboista, instruktor kulturystyki i trener lekkoatletyki.
Ponadto pobiegną z nami: Paweł Matysiak (Paweł Biega), Artur Kobuszewski (Biegowy Wariat), Anna Stegner (Bieganie Pisane Wierszem), Aleksandra Mądzik (Pora na majora), Martyna Staśkiewicz (Tamitola Run).

Specjalnym ambasadorem Triady Biegaj’MY z DEM’a 2018 jest Piotr Małek –  aktualny mistrz Polski w kategorii MH5 w dziedzinie handbike. W wyniku nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego Piotr stracił obie nogi. Mimo to trenuje i walczy o medale. Największym marzeniem Piotra jest udział w olimpiadzie w Tokio. DEM’a Promotion Polska wraz z GTM Mobile postanowiła umożliwić Piotrowi spełnienie jego marzenia. W związku z tym w trakcie wszystkich wydarzeń biegowych 2018, w ramach akcji „W drodze do Tokio”,  będą zbierane pieniądze na zakup specjalnego roweru, aby nasz reprezentant mógł rywalizować z najlepszymi podczas zmagań na olimpiadzie.

W trakcie biegów Biegaj’MY z DEM’a będzie można spotkać wiele znanych osób ze świata kultury i sportu. Są to m.in. Krzysztof Cugowski, Adam Małysz, Iwona Guzowska, Urszula Dudziak, Adam Małysz, Urszula Dębska, Romuald Lipko, Maciej Kurzajewski, król polskich kibiców Andrzej Bobo Bobowski, Andrzej Rosiewicz, Norbert Noras Dąbrowski i wielu, wielu innych!

Niezapomniane zmagania biegowe, trasy na 5 i 10 km, a także biegi dla dzieci, urokliwe zabytkowe miasteczka. Do tego przyjazna atmosfera, bliskość natury i moc atrakcji – Festiwale Biegowe Triady Biegaj’MY z DEM’a już na stałe zapiszą się w kalendarzach biegowych!

Nie może Cię tam zabraknąć!

 

Link do zapisów:

Strona główna


Fanpage Biegaj’MY z DEM’a:
https://www.facebook.com/biegajmyzdema/
Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim
https://www.facebook.com/events/1061873697287408/
Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym
https://www.facebook.com/events/1376225289171860/
Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie – Jeziornie
https://www.facebook.com/events/310253936132271/
Instagram:
https://www.instagram.com/biegajmyzdema/

 

 Posted by at 5:11 pm

Dodaj komentarz

18 komentarzy do "Lidzbark Warmiński, Kazimierz Dolny, Konstancin – załap się na niższą cenę pakietu startowego!"

Powiadom o
2000

zcyt
3 miesięcy 8 dni temu
API
3 miesięcy 9 dni temu

Wczoraj miał miejsce wypadek. Jeden z pracowników Starostwa przebywa teraz w Szpitalu. Ktoś ma więcej informacji?

,,,
3 miesięcy 10 dni temu
Zenek
3 miesięcy 9 dni temu

Kłamliwa PiSowska bolszewia zawłaszczyła moje państwo i skutecznie podzieliła Polaków
na tych Prawdziwych i tych z Gorszego Sortu. Pozostawiła także sobie Polskę Dojną. Z automatu ustawiła więc nas bo obu stronach barykady. Mały gnom wiedział, że tępy Polak sprzeda matkę za butelkę wina, więc bez wątpliwości swoje wolne państwo odda za 500+.
I się nie pomylił, wybory wygrał! Z Ukrainą łączy mnie tylko geograficzne sąsiedztwo. Nie widzę jednak różnicy między obecnymi wielbicielami Bandery, a polskimi faszystami i ONR. Jedni i drudzy walczą o wolną (od kogo?) swoją ojczyznę. Polscy wyznawcy Hitlera jednak przerażają mnie bardziej! Zwłaszcza, że są politycznie i finansowo wspierani przez obecnie rządzących i ich przystawkę (Kukiz!)

Trombullus
3 miesięcy 6 dni temu

Biedny Zenuś, od czasu przegranej PO stracił Cyt: „moje państwo”. Co to za strata skoro dzięki temu większość polaków własnie wtedy je odzyskała? Nie nakradłeś się dostatecznie, to jedź za Nowakiem I Balcerowiczem na Ukrainę, tam jeszcze ludzie nieświadomi i dają się dymać.

Zenek
3 miesięcy 5 dni temu

Chętnie bym Ci odpowiedział kto i ile teraz kradnie, ale cenzura na tym portalu moich wpisów nie toleruje. I nie większość Polaków swoje państwo odzyskała, tylko 18%!

Trombullus
3 miesięcy 5 dni temu

Naciągane 18 % to jest wynik poparcia, razem dla PO N. i PSL. Ha ha ha z tym że połowa wyborców PO i N. jest nieświadoma czegokolwiek- to po prostu tępa masa lemingów co wiadomości ogląda raz na kwartał i to tylko w TVN.

Zenek
3 miesięcy 5 dni temu

Uśmiałem się! Sprawdź mapę głosowania. Na PiS głosuje tylko tzw. „ściana wschodnia”, tzn. TĘPY LUD! I faktycznie oglądają tylko bolszewicką TVP, bo oglądania innych stacji ojciec dyrektor zabronił. Doprawdy, jest to masa „świadoma”!!! Czego…? Codziennych wybuchów w tupolewie!

pieni
3 miesięcy 9 dni temu

„Kłamliwa PiSowska bolszewia”, „Polska dojna”, „tępy Polak”, ” Polscy wyznawcy Hitlera” – zeno, sam sobie wystawiasz świadectwo. Skąd się tacy jak ty wzięli?

Zenek
3 miesięcy 8 dni temu

Oczywiście, można użyć zamienników:
„PiSowska bolszewia” – dobra zmiana,
„Polska Dojna” – premie dla ministrów (po raz pierwszy w historii!),
„Tępy Polak” – wyborca PiS,
„Polscy wyznawcy Hitlera” – Prawdziwi Polacy, itd…

tepy
3 miesięcy 8 dni temu

No, popatrzcie jaki biedny człowiek, ten zenek. Ten niedobry PiS „zawłaszczył mu jego państwo”… Jak on tak mógł – hahaha.Państwo było jego, a tu masz, zawłaszczyli mu. A może spójrz na to zenku z innej strony. Może ta dobra zmiana odebrała to państwo różnego rodzaju złodziejom, zdradzieckim mordom i oddała to państwo, prawowitym właścicielom czyli Polakom, nawet jeśli wg ciebie są „tępi”. Taka swojego rodzaju restytucja. Wy mołojcyi żuliki jesteście za to bardzo „ostrzy”. My to wiemy…

JMT
3 miesięcy 6 dni temu

Nie każdy musi skakać z radości gdy stopniowo odbiera mu się wolność, będąc mniej lub bardziej świadomym tego faktu.

Orzeł Biały
3 miesięcy 12 dni temu

„Przyjdzie czas, i wszyscy zdrajcy Polski i Narodu Polskiego będą rozliczeni. Ci obcy i ci swojscy. Wszyscy. Ci lokalni i ci na szczytach władzy. Bez wyjątku. „

Zenek
3 miesięcy 11 dni temu

Już Biały Dom to robi! PiSowskich zdrajców już rozlicza!

mima
3 miesięcy 11 dni temu

zeno, też jesteś z tej bandy zdradzieckich mord?

Zenek
3 miesięcy 11 dni temu

Zdradzieckie mordy z gorszego sortu są pamiętliwe i bolszewikom za zniszczenie Państwa odpłacą z nawiązką!

gość
3 miesięcy 11 dni temu

Pisząc coś takiego faktycznie musisz być zdradziecką mordą .

gość
3 miesięcy 20 dni temu

„” Lidzbark Warmiński przepełniony jest zabytkami, które koniecznie trzeba odwiedzić przy okazji Festiwalu Biegowego im. Mikołaja Kopernika.”” polecam też „”Belweder „” , na Wyszyńskiego.

wpDiscuz