Lut 272018
 

15 kwietnia, 20 maja i 24 czerwca – to daty, które koniecznie powinniście wpisać do kalendarza biegowego na rok 2018. Urokliwe miejscowości, moc  atrakcji oraz gwiazdy ze świata sportu i kultury – to wszystko znajdziecie na Festiwalach Biegowych Triady Biegaj’MY z DEM’a. Zapisy dostępne są na stronie: http://www.biegajmyzdema.pl/index.php/rejestracja/

 

Na początek biegacze z całej Polski spotkają się w Lidzbarku Warmińskim. Historyczna stolica Warmii przywita  ich trasami na 5 i 10 km, a także biegiem dla dzieci. Oprócz tego przez cały dzień będzie można korzystać ze specjalnie przygotowanych stref relaksu, zabaw oraz stref cateringowych. Pilotem Biegu będzie Grzegorz Lato – piłkarz i trener, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich z 1972 roku. Lidzbark Warmiński przepełniony jest zabytkami, które koniecznie trzeba odwiedzić przy okazji  Festiwalu Biegowego im. Mikołaja Kopernika. Jednym z takich miejsc jest gotycki zamek biskupów warmińskich z XIV wieku. W pobliżu lidzbarskiej fary, na prawym brzegu rzeki Łyny znajdziecie Oranżerię Krasickiego –  zespół pałacyków i pawilonów ogrodowych. Po biegowych zmaganiach warto udać się do Term Warmińskich. Znajdziecie tam baseny, zjeżdżalnia multimedialna z efektami świetlnymi i akustycznymi, hydromasaże, bicze wodne, a także strefę saun. Lidzbark Warmiński to idealne miejsce na rozpoczęcie biegowych zmagań w 2018 roku!

Drugim wydarzeniem Triady Biegaj’ MY z DEM’a jest Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym. Tam również będą na Was czekać trasy  na 5 i 10 oraz biegi dla dzieci. Miasteczko Biegacza będzie ulokowane na urokliwym kazimierskim rynku. Na trasie będą towarzyszyć Wam piękne widoki, m.in. niezwykłe i ogromnie malownicze wąwozy lessowe, które gęstą siecią oplatają miasto. Ponadto przepiękny, bajkowy wąwóz Korzeniowy Dół, który jest najczęściej odwiedzaną atrakcją Kazimierza Dolnego. Podczas wizyty w Kazimierzu Dolnym koniecznie trzeba odwiedzić Farę, która położona jest na wzgórzu poniżej ruin zamku. W świątyni znajdują się jedne z najstarszych w Polsce organy. Miasteczko Biegacza będzie zlokalizowane na kazimierskim rynku, na którym aż roi się od zabytkowych budowli. Wszystko to razem stworzy niezapomniany klimat.

Finał Triady Biegaj’MY z DEM’a nastąpi  w trakcie Festiwalu Biegowego im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie – Jeziornie. Tam także będzie można pobiec na dwóch trasach. Obie prowadzą przez urokliwy Park Zdrojowy oraz ulice Konstancina.  Gościem specjalnym, który zmierzy się wraz z biegaczami będzie Robert Korzeniowski, wielokrotny mistrz olimpijski, jeden z najwybitniejszych polskich sportowców w historii. Konstancin – Jeziorna słynie z Parku Zdrojowego. Jego główna aleja łączy ul. Piłsudskiego, jedną z najważniejszych arterii tej części miasta, z tężnią solankową. Tężnia ma 40 m długości i 6 m wysokości. Solanka pochodzi ze źródła „Julian”. Przy okazji wizyty w Konstancinie warto zajrzeć także nad jezioro w Bielawie.  Współorganizatorem Festiwalu Biegowego im. Piotra Nurowskiego jest Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży. To oni są organizatorami masowych zawodów sportowych „Czwartki Lekkoatletyczne”, sportowych wakacji dla utalentowanej młodzieży oraz szkoleń dla organizatorów zawodów. W ciągu 20 lat „Czwartki” objęły swoim zasięgiem ponad 120 miast, w których do tej pory uczestniczyło milion dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych.

W trakcie Festiwali Biegowych nie zabraknie także znanych osób z biegowego świata. Wśród ambasadorów naszych biegów pojawią się:
Bartosz Olszewski  (Warszawski Biegacz) – najszybszy na świecie biegacz Wings For Life,
Agnieszka Janasiak (Agarun) – czołowa polska maratonka, instruktorka fitness.
Rafał Krzeszewski (Biegaj pod okiem trenera) – utytułowany wieloboista, instruktor kulturystyki i trener lekkoatletyki.
Ponadto pobiegną z nami: Paweł Matysiak (Paweł Biega), Artur Kobuszewski (Biegowy Wariat), Anna Stegner (Bieganie Pisane Wierszem), Aleksandra Mądzik (Pora na majora), Martyna Staśkiewicz (Tamitola Run).

Specjalnym ambasadorem Triady Biegaj’MY z DEM’a 2018 jest Piotr Małek –  aktualny mistrz Polski w kategorii MH5 w dziedzinie handbike. W wyniku nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego Piotr stracił obie nogi. Mimo to trenuje i walczy o medale. Największym marzeniem Piotra jest udział w olimpiadzie w Tokio. DEM’a Promotion Polska wraz z GTM Mobile postanowiła umożliwić Piotrowi spełnienie jego marzenia. W związku z tym w trakcie wszystkich wydarzeń biegowych 2018, w ramach akcji „W drodze do Tokio”,  będą zbierane pieniądze na zakup specjalnego roweru, aby nasz reprezentant mógł rywalizować z najlepszymi podczas zmagań na olimpiadzie.

W trakcie biegów Biegaj’MY z DEM’a będzie można spotkać wiele znanych osób ze świata kultury i sportu. Są to m.in. Krzysztof Cugowski, Adam Małysz, Iwona Guzowska, Urszula Dudziak, Adam Małysz, Urszula Dębska, Romuald Lipko, Maciej Kurzajewski, król polskich kibiców Andrzej Bobo Bobowski, Andrzej Rosiewicz, Norbert Noras Dąbrowski i wielu, wielu innych!

Niezapomniane zmagania biegowe, trasy na 5 i 10 km, a także biegi dla dzieci, urokliwe zabytkowe miasteczka. Do tego przyjazna atmosfera, bliskość natury i moc atrakcji – Festiwale Biegowe Triady Biegaj’MY z DEM’a już na stałe zapiszą się w kalendarzach biegowych!

Nie może Cię tam zabraknąć!

 

Link do zapisów:

Strona główna


Fanpage Biegaj’MY z DEM’a:
https://www.facebook.com/biegajmyzdema/
Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim
https://www.facebook.com/events/1061873697287408/
Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym
https://www.facebook.com/events/1376225289171860/
Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie – Jeziornie
https://www.facebook.com/events/310253936132271/
Instagram:
https://www.instagram.com/biegajmyzdema/

 

 Posted by at 5:11 pm

Dodaj komentarz

18 komentarzy do "Lidzbark Warmiński, Kazimierz Dolny, Konstancin – załap się na niższą cenę pakietu startowego!"

Powiadom o
2000

zcyt
14 dni 1 godzina temu
API
15 dni 2 godzin temu

Wczoraj miał miejsce wypadek. Jeden z pracowników Starostwa przebywa teraz w Szpitalu. Ktoś ma więcej informacji?

,,,
16 dni 8 godzin temu
Zenek
15 dni 8 godzin temu

Kłamliwa PiSowska bolszewia zawłaszczyła moje państwo i skutecznie podzieliła Polaków
na tych Prawdziwych i tych z Gorszego Sortu. Pozostawiła także sobie Polskę Dojną. Z automatu ustawiła więc nas bo obu stronach barykady. Mały gnom wiedział, że tępy Polak sprzeda matkę za butelkę wina, więc bez wątpliwości swoje wolne państwo odda za 500+.
I się nie pomylił, wybory wygrał! Z Ukrainą łączy mnie tylko geograficzne sąsiedztwo. Nie widzę jednak różnicy między obecnymi wielbicielami Bandery, a polskimi faszystami i ONR. Jedni i drudzy walczą o wolną (od kogo?) swoją ojczyznę. Polscy wyznawcy Hitlera jednak przerażają mnie bardziej! Zwłaszcza, że są politycznie i finansowo wspierani przez obecnie rządzących i ich przystawkę (Kukiz!)

Trombullus
12 dni 2 godzin temu

Biedny Zenuś, od czasu przegranej PO stracił Cyt: „moje państwo”. Co to za strata skoro dzięki temu większość polaków własnie wtedy je odzyskała? Nie nakradłeś się dostatecznie, to jedź za Nowakiem I Balcerowiczem na Ukrainę, tam jeszcze ludzie nieświadomi i dają się dymać.

Zenek
11 dni 13 godzin temu

Chętnie bym Ci odpowiedział kto i ile teraz kradnie, ale cenzura na tym portalu moich wpisów nie toleruje. I nie większość Polaków swoje państwo odzyskała, tylko 18%!

Trombullus
11 dni 12 godzin temu

Naciągane 18 % to jest wynik poparcia, razem dla PO N. i PSL. Ha ha ha z tym że połowa wyborców PO i N. jest nieświadoma czegokolwiek- to po prostu tępa masa lemingów co wiadomości ogląda raz na kwartał i to tylko w TVN.

Zenek
11 dni 12 godzin temu

Uśmiałem się! Sprawdź mapę głosowania. Na PiS głosuje tylko tzw. „ściana wschodnia”, tzn. TĘPY LUD! I faktycznie oglądają tylko bolszewicką TVP, bo oglądania innych stacji ojciec dyrektor zabronił. Doprawdy, jest to masa „świadoma”!!! Czego…? Codziennych wybuchów w tupolewie!

pieni
15 dni 18 minut temu

„Kłamliwa PiSowska bolszewia”, „Polska dojna”, „tępy Polak”, ” Polscy wyznawcy Hitlera” – zeno, sam sobie wystawiasz świadectwo. Skąd się tacy jak ty wzięli?

Zenek
14 dni 9 godzin temu

Oczywiście, można użyć zamienników:
„PiSowska bolszewia” – dobra zmiana,
„Polska Dojna” – premie dla ministrów (po raz pierwszy w historii!),
„Tępy Polak” – wyborca PiS,
„Polscy wyznawcy Hitlera” – Prawdziwi Polacy, itd…

tepy
14 dni 1 godzina temu

No, popatrzcie jaki biedny człowiek, ten zenek. Ten niedobry PiS „zawłaszczył mu jego państwo”… Jak on tak mógł – hahaha.Państwo było jego, a tu masz, zawłaszczyli mu. A może spójrz na to zenku z innej strony. Może ta dobra zmiana odebrała to państwo różnego rodzaju złodziejom, zdradzieckim mordom i oddała to państwo, prawowitym właścicielom czyli Polakom, nawet jeśli wg ciebie są „tępi”. Taka swojego rodzaju restytucja. Wy mołojcyi żuliki jesteście za to bardzo „ostrzy”. My to wiemy…

JMT
12 dni 3 godzin temu

Nie każdy musi skakać z radości gdy stopniowo odbiera mu się wolność, będąc mniej lub bardziej świadomym tego faktu.

Orzeł Biały
18 dni 1 godzina temu

„Przyjdzie czas, i wszyscy zdrajcy Polski i Narodu Polskiego będą rozliczeni. Ci obcy i ci swojscy. Wszyscy. Ci lokalni i ci na szczytach władzy. Bez wyjątku. „

Zenek
17 dni 5 godzin temu

Już Biały Dom to robi! PiSowskich zdrajców już rozlicza!

mima
17 dni 2 godzin temu

zeno, też jesteś z tej bandy zdradzieckich mord?

Zenek
17 dni 1 godzina temu

Zdradzieckie mordy z gorszego sortu są pamiętliwe i bolszewikom za zniszczenie Państwa odpłacą z nawiązką!

gość
16 dni 23 godzin temu

Pisząc coś takiego faktycznie musisz być zdradziecką mordą .

gość
23 dni 19 minut temu

„” Lidzbark Warmiński przepełniony jest zabytkami, które koniecznie trzeba odwiedzić przy okazji Festiwalu Biegowego im. Mikołaja Kopernika.”” polecam też „”Belweder „” , na Wyszyńskiego.

wpDiscuz