Kwi 052018
 

Zostało już tylko kilkanaście dni do Festiwalu Biegowego im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim. W niedzielę 15 kwietnia miasto zatrzęsie się od biegowych emocji. Czas zatem na przekazanie najważniejszych Informacji dotyczących wydarzenia.

fot. Michał Topa

Zapisy na bieg trwają do 11 kwietnia. Na stronie www.biegajmyzdema.pl można dołączyć do wydarzenia oraz dokonać rejestracji. Pakiet startowy obejmuje  koszulkę techniczną z krótkim rękawem, medal, butelkę wody (oraz nawodnienie na trasie biegu) Żywiec Zdrój, posiłek regeneracyjny w wersji wege lub mięsnej od Knorr,  batoniki od Bakalland, bon gastronomiczny do wykorzystania w restauracji Hotelu Krasicki, baton proteinowy Lignaform od Thera Polska, ,  zabezpieczenie medyczne na trasie biegu oraz foto i wideo relacje z biegu. To jeszcze nie wszystko. Organizatorzy cały czas pracują nad wzbogaceniem pakietów startowych.

Pakiety startowe będzie można odbierać 14 i 15 kwietnia. Biuro zawodów znajdować się będzie w Hotelu Krasickim. W sobotę będzie ono otwarte w godz. 13:00 – 19:00, w niedzielę zaś w godz. 7:00 – 10:30. Pamiętajcie, że rozgrzewka odbędzie się o 10:30, a wspólny start biegów na 5 i 10 km o 11:00!

A skoro mowa o koszulce i medalu, to najwyższy czas by je zaprezentować.

Koszulka

Koszulka techniczna idealna dla biegaczy. Wykonana jest ze specjalnego materiału, który zapewnia dobrą wentylację ciała.  Grafika na koszulce nawiązuje do wyjątkowych zabudowań Lidzbarka Warmińskiego. Nie mogło zabraknąć także sylwetki szczęśliwego Biegacza. Wszystko razem tworzy wyjątkową i spójną całość.

Na medalu umieszczony jest wizerunek Mikołaja Kopernika – patrona biegu. Z drugiej zaś strony, na tle zabudowań Lidzbarka, znajduje się postać biegaczki. Medal łączy w sobie wszystko co związane z Festiwalem Biegowym.

Warto też ponownie zapoznać się z trasą biegu. Przypominamy, że bieg odbywa się po pętli ulicami: Hożą (delikatny podbieg ok. 50m), Wiślaną, Konstytucji 3 Maja, Lipową, Spółdzielców (podbieg 300m), Kościuszki, Polną, Słoneczną, Astronomów (punkt z wodą i nawrotka). Dalej ulicami: Lipową, Krzywą (zbieg 200 m), Kajki, Prostą i znów dotrze na ulicę Hożą. Taka pętla to 5 km, w związku z czym w biegu na 10 km, biegacze powtórzą tę samą pętlę.

Po biegach dla dorosłych wystartują także biegi dla dzieci na krótszych dystansach. Na stronie www.biegajmyzdema.pl od 4 kwietnia 2018 dostępne będą bezpłatne zapisy na biegi dla dzieci w kategoriach 5-8 lat oraz 9-13 lat. Na każdego czekają medale oraz słodkie upominki od Sponsorów i Partnerów wydarzenia.

Przypominamy także, że w trakcie imprezy będzie można skorzystać ze strefy gastronomicznej KNORR, strefy relaksu oraz zabaw z dmuchańcami dla najmłodszych. To wszystko już 15 kwietnia na rynku Lidzbarka Warmińskiego.

Pamiętajcie, że jeszcze do 11 kwietnia możecie zapisać się na bieg na www.biegajmyzdema.pl

Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję jednorazowych kodów rabatowych. Możecie z nich skorzystać w formularzu zapisów na bieg. Jeżeli jeden z wpisanych przez Was kodów nie zadziała, należy spróbować kolejnych. Uwaga: kody są ważne do 8.04.

sfyax2sn
wg3emjiy
zpy33jbi
63723kej
r5kfw5th
bmmpyxdp
c3g6dif9
cc25n7f7
2scnmxxp
aa5zx9e2
2mw5w35y
6utir2gi
ijyx8kd9
k9za862y
hnt6gnuc
aems7t4g
6r65594g
9tg7p9wx
nfsuudyw
ibfgw9ns

Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1061873697287408/

Poznaj nasze inne biegi:

Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym – https://www.facebook.com/events/1376225289171860/

Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie – Jeziornie – https://www.facebook.com/events/310253936132271/

Instagram: https://www.instagram.com/biegajmyzdema/

 

 

 

 Posted by at 10:55 pm

Dodaj komentarz

13 komentarzy do "Biegaj’MY w Lidzbarku Warmińskim – skorzystaj z kodów rabatowych! Zapoznaj się z trasami, medalem i koszulką"

Powiadom o
2000

Krokodyl Giena
10 dni 5 godzin temu

Dlaczego wprowadza się terroryzowanie mieszkańców poprzez biegi uliczne. Skoro tak to niech władze doprowadzą najpierw ulicę Dąbrowskiego do porządku. Zresztą jest tyle miejsc do biegania w okolicy a Wy panowie przed wyborami chcecie się całą ławą pokazywać publicznie i blokujecie miasto. biegajcie sobie tylko nie przeszkadzając innym, bo być może ktoś chce wyjechać z miasta.

Martą
9 dni 12 godzin temu

Dokladnie,całe miasto zablokowanie.

odpowieciezato
16 dni 8 godzin temu

To się dzieje na Naszych oczach. Zabytki klasy „0”giną albo są komercjalizowane. „Wyjątkowym zabudowaniem” eksponowanym wszędzie jest teraz w Lidzbarku właśnie hotel K., który zakrywa Zamek Biskupów Warmińskich. Podobnie jest z Murami Obronnymi, które już niedługo znikną zakryte przez „nowozabudowę”. Spieszcie się ludzie oglądać zabytki , Nasze Dziedzictwo Narodowe , które jest systematycznie zasłaniane i spychane w niebyt. Czy taki zamiar mieli rządzący tym miastem od wielu już lat, po-wnmp? Czy na wyborach powiemy im dość czy pozwolimy im dalej niszczyć Nasze Wspólne Polaków Dziedzictwo na Warmii i Mazurach? Czy nie powinni ponieść odpowiedzialności za to?

www
16 dni 15 godzin temu

Jak zapisać dziecko 9 letnie do biegu? Ma być podobno bieg dla dzieci?

okularki
17 dni 2 godzin temu

Zauważyłam, że od czasu rozpoczęcia działalności Hotelu Krasicki najbardziej „wyjątkowym zabudowaniem” w Lidzbarku Warm. jest przedzamcze. Nie zamek,nie Wysoka Brama, nie wiele innych miejscowych zabytków tylko właśnie przedzamcze. Wikipedia również jako wizytówkę miasta pokazuje przedzamcze z Hotelem Krasicki. Na koszulkach i medalu również Hotel Krasicki. To kto w końcu jest rzeczywistym organizatorem tego biegu? Co lub kogo ma promować ten bieg? Inicjatywa ciekawa ale przy okazji ciśnie się na usta wiele pytań.

Adam
16 dni 23 godzin temu

Jeden z głównych sponorów to go widać. Inne firmy też jak coś sponsorują to wszędzie widać taka już rola sponsoringu. Ja sponsoruje Ty mnie promuj.

gosc
16 dni 16 godzin temu

Sponsor jest po to żeby imprezę sponsorować i siebie promować więc nie wiem po co biegacze mają płacić za udział w tej imprezie.

Adam
16 dni 14 godzin temu

A dla mnie sponsor to oznacza, że coś dokłada, daje gadżety nie sponsoruje całej imprezy. To dlaczego jak nasza reprezentacja w piłkę nożną gra to ludzie aby obejrzeć na stadionie muszą sobie kupić bilet? skoro jest sponsor to za darmo powinni wchodzić. A jeśli Tobie coś nie pasuje w dokładaniu to nie zapisuj się i tyle. Widocznie innym to nie przeszkadza ale zawsze znajdzie się ktoś kto się przyczepi.

gość
16 dni 8 godzin temu

Sponsor sponsoruje piłkarzy, piłkarze noszą reklamy na koszulkach przecież za bieganie za piłką nie płacą… Jeżeli musielibyśmy płacić za oglądanie biegów to już to inna sprawa. Całe szczęście że są biegi za które nie trzeba płacić (na razie). Powiedzmy mam firmę, na twój samochód nakleję reklamę i jeszcze mi zapłacisz za to że jeździsz z moją reklamą… Radzę się dowiedzieć ile kosztuje 1 centymetr kwadratowy reklamy na koszulce lub spodenkach sportowca.

przeczytajPolaku
17 dni 11 godzin temu
Kyle XY
16 dni 13 godzin temu

Specjaliści od władania narzędziami rolniczymi.

gosc
17 dni 12 godzin temu

A kasa do czyjej kieszeni idzie?

Trombullus
16 dni 2 godzin temu

Pełno w Lidzbarku nowobogackich co wieczorami biegają poubierani w „napisy”, ich stać…Niewyżyci są po całym dniu opier…ania się o biurko, niech biegną, będzie się z kogo pośmiać…

wpDiscuz