Paź 212018
 

Burmistrzem pozostaje pan Wiśniowski Jacek

Pełny skład nowej Rady Miasta

  • Korzeniewski Wojciech, Serwach Agnieszka, Łagocka Iwona, Grzmiączka Marek, Michalak Dorota, Kędzierski Andrzej, Zieliński Maciej, Kij Sylwia, Kabała Andrzej, Dryzelenko Andrzej, Naumczyk Tomasz, Brodowski Adam, Rosiński Krzysztof, Pasternak Piotr, Olszewski Marek

Dane oficjalne.

Poniżej rozkład głosów w okręgach, bez punktu głosowania w szpitalu.

 

 

 

 

 

 

 Posted by at 11:41 pm
Powiadom o
TADZIO norek

53 głosy dyrektorki Liceum w Lidzbarku Warmińskim.. Porażka. Ani mąż ani w/w nie dostali za dużo głosów. Aż wstyd dla starosty

Jerzy

Na burmistrza powinno się ogłaszać przetarg tak jak np. na remont drogi ..kto najtaniej będzie zarządzał miastem u urzędem . Moja propozycja za 2,5 tyś netto podejmuje się nic nie spieprzyć w mieście a może i nawet coś dobrego zrobić . kto za mniej ?

Bezrobotny

Przebijam na 2400 ,-

Gall Anonim

Przejrzałem głosowania z obwodów do powiatu. Na Wyszyńskiego ciemna strona mocy pozostanie 🙁 . Zło będzie dalej wisiało nad miastem.

gość

Pozostaje jedynie stąd wyjechać, do czego serdecznie zachęcam. 🙂

Rafał Pliszka

Teksty na Fb w czytej formie pisaniny marketingowej. Wlodarz chwali sie swoja wygraną (gratuluje żeby nie bylo że nie doceniam.sukcesu) 79% bez wzmianki ze to liczba odnosząca sie do polowy mieszkańców, a koalicja klepie sie po brzuchu że dali radę zdobyc 4 mandaty i wytrzymali niczym Hercus Monte przed Krzyżakami. To w koncu kto wygrał?

gość

Negatywne i kłopotliwe komentarze były usuwane od razu.

xyz

Platformersi dostali pstryczka w nos, przegrali w okręgach obsadzonych przez KWW Jacka Wiśniowskiego 10:1 ! Jako jedyni reelekcji nie otrzymali, towarzysz tajny współpracownik z gazownik oraz pani profesor dyrektor z Bisztynka.

Ciekawski

Możesz podać Nazwiska??

Guest

Przecież wszystko napisał. Pani profesor i pan z bródką.

Ciekawski

Wyjechałem z Lidzbarka 6 lat temu i nie kojarzę „Pani Profesor” i „Pana z bródką”

guest

Jaskólska, Kurto.

Ciekawski

Dzięki guest:-) w końcu się dogadaliśmy hehe teraz kojarzę 🙂

Guest

„Obyśmy tylko zdrowi byli…”

Realista

Strata wizerunkowa, nie ma Pani profesor Jaskólskiej. Pan Wiśniowski wygrał bo już na starcie był o kilka długości przed pozostałymi gdyż wszystkie głosy pracowników, ich rodzin, powiązanych spółek głosowały na niego z uwagi na strach przed utratą posady, przywilejów itp. Zatem około 1000 głosów miał w kieszeni. Suweren wybrał i mimo różnicy zdań trzeba to uszanować. Wybrano place zabaw, blokadę wejścia poważnego inwestora, idiotyczny pomysł z uzdrowiskiem, zaciąganie kolejnych kredytów na kroplówki dla Term. Jedyne co wybraniec narodu zrobił samodzielnie w mijającej kadencji to dopuszczenie busów do korzystania ze stanowisk PKS i odnowienie poczekalni na dworcu. Ale teraz już nie będzie głupiego tłumaczenia że RM z przeciwnego obozu politycznego, że trzeba tak śpiewać jak gra orkiestra. Teraz zobaczymy burmistrza o 5 rano objeżdżająego miasto, dogladajacego wszystkiego. Może i burdel wokół szkół na Szkolnej zostanie posprzątany, może dzieci będą bezpiecznie szły do i ze szkoły. Może scenografia powojennego filmu na tyłach… Czytaj więcej »

Osa

No to do Rady Miasta Harhajowe dostali niezłego łupnia.

Nemo

i tak jest o 5 „protasiątek ” za dużo

eliza

niestety moje pytanie zostało „olane” było podobne lecz nie przeszło…dlaczego?

Djdjsj

Wkradl sie blad w sumie glosow w koalicji ….

Nemo

1860

Nemo

Czekamy teraz spokojnie co w powiecie słychać. Czy wygra „stara kompanija” czy wejdzie nowe ?

Guest

Nie zwracałem wcześniej uwale.widze, że małomiasteczkowy wrócił pod zmienionym nickiem
Ojojoj… Czyżby coś się stało?

Nemo

Dalej piszesz nie na temat.

Nemo

Widać mieszkańcy nie chcą zmian, a naznaczony kierunek uzdrowiskowy raduje duszę starzejącego się społeczeństwa. No cóż, taki wybór. Koszmarne jest ,że 200- 300 osób decyduje o radnym. Teraz nie ma zmiłuj większość ma partia burmistrza i nie będzie tłumaczenia oraz już wiemy to będzie odpowiedzialny za budowanie uzdrowiska. Mam chociaż nadzieję, że przewodniczącym zostanie p.Marek Grzmiączka i być może zawróci te miasto z tej samobójczej misji pt. uzdrowisko. Społeczeństwo niczego się nie nauczyło wybierając starych nowych radnych. Szkoda.

Guest

A co może przewodniczący? Nic, oprócz posiadania jednego glosu i prowadzenia sesji rady.

Nemo

Skąd wiesz co się dzieje w kuluarach ?

Guest

Fakt, Polską rządzi nowogrodzka a nie wiejska.

Nemo

Bez sensu.

Guest

Co jest bez sensu?
To, że rządzą kuluary czy to, że nowogrodzka to wlasnie takie obecne kuluary wiejskiej?

Nemo

To, że piszesz nie na temat i nie pij jak jeździsz ,bo mogą Ci się kierunki pomylić.

Mietek

A co to zmieni jak to ta sama opcja

Nemo

Może już dojrzeją i nabiorą ambicji do samodzielnego rządzenia czy odpowiedzialności za miasto ? Burmistrz nie będzie mógł tłumaczyć, że zabrakło mu szabel w radzie.

Wyborca LW

A po co zmiany? Na czarny chleb i margarynę starcza. Toż to dobrobyt!
Społeczeństwo to jest chyba jednak mało-wymagające hehe 🙂

Mietek

Ciekawe jakby diety ucieli czy by było tylu chetnych

Wyborca LW

Każdy radny niech honorowo wpłaca połowę diet na cele charytatywne. Kto jest za?

Magda

Tak akurat…pchali się drzwiami i oknami ..myślisz ze teraz połowę oddadzą? Ale jestem za …

ten-or

taka praca

Hunter

Po „łapkach w dól” sądzę, że sporo siedzi tu urzędasów, którzy przeglądają NL podczas pracy.

gość

Czyli pomysł z potajemnym nagrywaniem rozmówców przez pana Wiśniowskiego „chwycił”. Godne to naśladowania w kolejnych wyborach.

gość

Ludzie już teraz UCIEKALI z tego miasta ZA CHLEBEM, to teraz przewiduję masową falę emigracji – zwłaszcza wśród młodzieży, której oferuje się głodowe pensje. Podobne koszty życia do tych w LW są w Olsztynie. Tylko, że tam płace są średnio dwukrotnie wyższe.

Herkules

2-krotnie wyższe? 3100 netto? Proszę podać nam nazwy pracodawców, chętnie się zgłoszę 🙂 Czy to tylko puste słowa?

Guest

Faktycznie, jadąc dzis samochodem do pracy w lidzbarku wymijałem się z kilkoma małymi grupkami ludzi z tobołami niosącymi podobizny jarosława i antoniego udajacymi się w kierunku południowo wschodnim. Jakaś mała emigracja?
Suweren tak wybrał, bo takie miał prawo,.jak powtarza jarosław wraz ze swoją świtą.

Nemo

Skoro południowo- wschodni ..to może Kozacy do domu wracają ?

Guest

A może w kierunku Białegostoku? To przecież mekka.

Nemo

To się zdecyduj z kierunkami, bo Białystok jest od nas na wschodzie.

Guest

Na wschod od Lidzbarka to raczej Kętrzyn, Giżycko, Mrągowo, Ełk, Augustów… A Białystok… Oj, chyba tobie kierunki się pomyliły… Nie pij podczas jazdy…

Nemo

Myślałem o Kozakach to taki mocniejszy południowy wschód. Nic nie pisałem, że jeżdżę samochodem. Czy dobrze się czujesz?

Guest

Cóż… Nie ja zacząłem od radzenia, by nie pić podczas jazdy. Kto tu się czuje gorzej? Amnezja?
Sorry, wychodzę z tego wątku, bo jak to mówią: nie spierają się z deb..em, bo ten sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Zatem nie chcę nabywać tak debilnego doświadczenia. Smalltown…

Nemo

No właśnie pokazałeś ten poziom. Aby się na nim znaleźć, dokładnie ten na którym jesteś… trzeba by otworzyć klapę od głębokiego szamba i wskoczyć.

Polak

Dobre haha,oby.

ten-or

trzeba obiektywnie przyznać, że partie polityczne nie były brane pod uwagę i dobrze, niech samorząd rządzi się swoimi prawami.

Nemo

Dobre sobie. Oprócz szwindel-etykieten to rzeczywiście 🙂 można odnieść takie wrażenie.
W wyborach samorządowych wymyśla się takie twory, aby ewentualnie zabierały głosy konkurencji. Masz przykład partii nocnego jeźdźca- kaskadera.

gość

Warmińsko-mazurskie to najbiedniejsze województwo w PL z dwucyfrowym bezrobociem.
Jak to więc możliwe, że wygrywa tu PO? Wschodnie, biedniejsze województwa są w większości za PiS/PSL a Warmińsko-mazurskie to FENOMEN na skalę całego kraju.

Rafał Pliszka

Niestety w tych gratulacjach i wnioskach jedno jest smutne, że zabrakło przy urnach połowy uprawnionych wyborców. Ale tyle było obietnic więc trzeba wydrukować i sprawdzać: )

Nemo

… ale Ty Rafale jako kandydat, miałeś odwagę tu pisać i nie napiszę Ci czego tym innym brakuje 🙂 Pozdro

Rafał Pliszka

Dziękuję. Trochę mi głupio bo miałem 110 głosów a ani jednego plakatu i ulotki. Aż strach pomyśleć co by było gdybym się po słupach porozklejał: )
Trzeba mieć dystans i obiektywnie spoglądać na to Nasze małe miasteczko.

Nemo

Jak widzisz niezagospodarowany elektorat też jest. Patrząc na POPIS to można być dumnym z wyniku. A jakbyś jeszcze jeździł na przyczepkach ? 🙂 i parkował pod sklepami to byłby full wypas. Szkoda, ale za 5 lat .. jest czas do popracowania nad tematem. Byłoby to zdobycie miasta z marszu.

Rafał Pliszka

Tak słynne przyczepki. Jak.dla mnie to czynna agitacji skoro stoją przed wejściem do lokalu postawione w wiadomym.celu.

Nemo

W L.W od lat tak to wygląda 2 miesiące żebraniny … czołgania się, uściski rąk, łażenia po chatach lub innych sztuczek „wielkich otwieraczy”, spontanicznych imprez z udziałem rządzących, plebiscytów gazet na najfajniejszego, a później w wielu przypadkach nagroda … 4 lata nic nie robienia (tu powinienem wkleić urywek z filmu Nikodem Dyzma jak liczy dochody i wydatki).

Mia

Świetny wynik 🙂

Guest

Świetny, potwierdzam.
Jakaś mala grupka betonowego elektoratu z Nowogródzkiej myślała, że silą swojej woli i złości zmien układ sił w mieście. Jest was za mało, by tak się stało. Nikt was tu nie chce.

Zakochana w PiS

Jednak chce! Potwierdzają to wyniki do powiatu i województwa.

krzysztof

koszmar wyborów w tym roku przeżyli członkowie komisji..komisja dzienna praca od godz…5-tej rano do 23.00….komisja nocna praca od 21.00 do 7.00 rana dnia dzisiejszego…… praca tylko za 300,00…

jatoja

Normalnie na 300zl trzeba pracować przez 3 dni, a tu w jedną noc taka kasa!

Magda

Ale w sumie tak wyszło 24 godziny pracy w komisji podzielic na 3 wychodzi 8 jak w mordę strzelił.

kalkulator

W naszej komisji wyszło 37,50zł/h wliczając liczenie + szkolenie, tak więc całkiem ładnie.

robol

Żartujesz sobie ja cały miesiąc muszę pracować żeby dostać tysiąc zł za staż.

Magda

Żartujesz…ja miałam od 5.15-22.15 potem jeszcze zostaliśmy wezwani o 5.45 do 9.30 ..tyle godzin 300zl śmiech. W dodatku bida w kraju nawet wody nie było. Za tyle godzin to jakieś jaja chyba!!! Ci co się pchali z diet powinni dla komisji po zdrzewce kupić. Pierwszy i ostatni raz…. niech szukają debili.

krzysztof

, ja pani naprawdę współczuje ,,bo wiem od osób które namówiłem do prac w komisjach.jak mieli ciężko.Sam przeżyłem koszmar w czasie prac w komisji nocnej…wydano miliony na plakaty,a nikt nie kupił wody…Panie Starosto !zapłata 300,00 za noc to dużo i mało..ale kawa,herbata czy woda to chyba nie duży wydatek w budżecie miasta…

Turczyn

Magdo jestes z pierwszej lapanki? Nie wiesz na czym polega praca w komisji podczas wyborow samorzadowych. Teraz i tak dobrze bo masz dwie komisje a kiedys jedna ekipa tyrala od 5 rano do 12 w poludnie w poniedzialek. Bezplatny dzien w pracy i wychodzilo na zero.

Pola

Teraz moi drodzy będzie tyle inwestycji w mieście,ze przez ten natłok trzeba będzie wyjeżdżać

gość

ludzie już stąd UCIEKAJĄ! A teraz ruszy to lawinowo- szczególnie młodzi, którzy nie chcą pracować za równowartość 300 euro u jakiegoś lokalnego Janusza biznesu z układami w urzędach

Turczyn

Ja sobie daje pol roku na ogarniecie spraw i jak sie nic nie zmieni w moim zyciu to za granica czeka. Szkoda marnowac czasu na marazm i patrzenie na poglebiajace sie dysproporcje w społeczeństwie

Herkules

Jedź jedź. Zarobisz 1400 euro, 1000 zapłacisz za mieszkanie i Ci szczęka opadnie.

Tomas

Te inwestycje to nic innego jak : pasy 3D , trawniki , ławeczki , drzewka i klomby w każdym zakamarku Lidzbarka – tylko te strategiczne inwestycje pracy z godną płacą ludziom nie dadzą

krzysztof

Nie przejmuj się miły, bo to pierwszy raz

Majteczki w kropeczki ło ho, ho, ho,
Niebieskie wstążeczki ło, ho, ho, ho
Bielutki staniczek ło, ho, ho, ho
Maleńki guziczek ło, ho, ho, ho /……to zaśpiewa sobie jedna z partii w Lidzbarku..

gość

Dokładnie. A było jednak zrezygnować z disco-polo i zaprosić kapelę black metalową.

pracujący & głodujący

No cóż… Tak, więc dla niezamożnych mieszkańców miasta Lidzbark Warmiński zostaje tylko przeprowadzka do innego miasta, gdzie ludzi pracujących stać jest na takie podstawowe potrzeby jak dach nad głową i tanią żywność.

gość

Koszt wynajmu niewielkiego mieszkanka stanowi jakieś 90% przeciętnej pensji, którą otrzymuje pracownik w tym mieście.

aaaq

Absurd.

Guest

No tak zadecydował suweren… Dzięki Bogu pis nie istnieje w Lidzbarku i nie mąci tak, jak to się dzieje na szczeblu centralnym. Dopiero by się działo…

wartek

ani jednego z pisu w radzie miasta 🙂 bayer full nie pomogł 🙂

gość

ufff. Całe szczęście. W jednej z gmin tego powiatu mieliśmy już wicewójta z PiS, który nie wiedział co się w gminie dzieje a do sejmiku województwa startował!! xD

Guest

Wszędzie się pchał… Dzięki Bogu i mądrym wyborcom jest nadzieja, że nie dostanie się i do sejmiku…

.....

5 radnych z PO zostało. Bartek leci z ratusza.

Wiktoria

…o 5 za dużo

ten-or

7 z czego 2 się nie ujawnia…

Gosc

To zawsze większość czyli 8 nie z PO 😉

krzysztof

podziękowania dla moich kolegów i koleżanek, za zbieranie info w terenie..nie była to nasza zabawa , podeszliśmy do sprawy poważnie…ostatnio publikując 52 % poparcia dla pana Jacka ,,najniższe w kampanii ,,było wynikiem tego ,że do naszych wyliczeń dodaliśmy ankietę w NL..40/40..raze jeszcze dziękuję kolegom… zabawa się konczy… Teraz ocenimy burmistrza za 5 lat..

Kibic dla LW

Witam,
Brawo dla Jacka Wiśniowskiego, to druzgocąca wygrana i wyraz zadowolenia Lidzbarszczan:) Ogarnięty budżet Unijny, dobrze zagospodarowane wydatki na istniejące programy inwestycyjne… dziś w uzdrowisko jutro w nieruchomości i infrastrukturę oraz inwestycje bussinesowe dla LW… Tak buduje się strategię z Wizją na przyszłość. Ktoś kto nie rozumie podstaw zarządzania niech doczyta lekturę i zrozumie jak buduje się dobro przez lata, a nie miesiące. Gratuluję i kolejne 4 lata to dobry czas na tzw. dokończenie i rozpoczęcie inicjatyw w obszarze turystycznym i więcej w ściągnięciu inwestycji do LW. Kibicuję i Was również zachęcam, bo tak robi Europa zachodnia i jest bogata 🙂

Gall Anonim

Chyba żeś się obudził w 2014 roku. 5 lat trwa kadencja.

Kibic dla LW

5 rok to podsumowanie 4 lat pracy i szykowanie wyborów… obudzony w 2014 roku 🙂

Gall Anonim

Służba publiczna wymaga chyba pracy przez 5 lat, a jego pracę to podsumują wyborcy w 2023 roku. Pozdrawiam.

Ziom

nie 4 a 5 lat. Od tego roku były zmiany i następne wybory samorządowe mamy dopiero 2023 roku. Dlatego tyle świń do koryta się pchało. Zawsze to rok dłużej przy paśniku 😛

Maria

Nic z tego o czym piszesz nie jest zasługą Jacka Wiśniowskiego… 😀 wszystko to przygotował jego poprzednik. Teraz dopiero zobaczymy jak bardzo „ogarnięty” jest Jacek Wiśniowski, po jego wspaniałych krasomówczych wystąpieniach, śmiem wątpić w twoje słowa 🙂

Kibic dla LW

~75% mówi za siebie i nie wymaga zbytnio komentarza:) A rozliczać będzie LW …jak zawsze

krzysztof

73-80% poparcia dla burmistrza..i tak sznowni nasze sondaże ,że burmistrzem w pierwszej turze zostaje pan Jacek się sprawdziły..90% poparci burmistrza do Litwina,,było faktem… o czym wspominałem na początku publikując wyniki..trochę zamieszania nastąpiło po dołączeniu pana Bartka do trójki ,ale nigdy nie było mowy o drugiej turze..zawsze przewaga Burmistrza była ponad 50%….nawet ankieta obok pokazuje,że ten stan remisu to tylko zabawa..pozdrawiam

Wiktoria

Jak to nic się nie zmieniło. Wprawdzie dużo jest radnych z poprzedniej kadencji ale przecież układ sił jest kompletnie inny. Jeśli oficjalnie sie to potwierdzi to ogromny sukces Komitetu Jacka Wiśniowskiego, który ma aż 10 radnych, a więc absolutną większość. W opozycji ewentualnie 1 z Ldzbarczan od Z. i 4 niedobitków z wnmopo. Szkoda, że nikt z PiSu nie wszedł ale i tak jest O.K.

Kropek

Nie ma się z czego cieszyć. Jedynowładztwo nigdy nie wychodzi na dobre obywatelom.
Jeden naród, jeden komitet, jeden wódz 😉

Gosc

Należało wystartować i wygrać 🙂

Atram

Bezwzględna większość uzyskana przez jeden komitet nie wróży nic dobrego…

mieszkaniec LW

I są wyniki. Dajmy szanse. Może zostaną wyciągnięte wnioski z tego co piszą ludzie,czego oczekują od władz miasta, jakich zmian potrzebują.. Burmistrz to człowiek otwarty na dialog pomysly kontrkandydatow nie są złe i napewno potrzebne.. Panujący burmistrz powinien je wziąć pod uwagę

Gall Anonim

A czy nie uważasz że to ma być służba mieszkańcom. Nie cofaj nas do średniowiecza, gdzie panowanie było powszechne. Coś o tym wiem. 🙂

adam

Jednak Piłsudski miał racje naród wspaniały, ale ludzie to jednak lubią być oszukiwani i mamieni miską ryżu jako chińczycy europy. Niestety nasze piękne miasto dołączy do grona miast uzdrowiskowych w których młodzi ludzie to tylko goście u swoich rodzin. Wiem, że to nie tak łatwo pozyskać inwestora. Tylko jak ten inwestor ma dojechać do naszego miasta 8 lat rządzenia pana marszałka fikołka i jakoś droga z dobrego miasta do nas dalej kręta i niebezpieczna dla transportu kołowego. Bo liczą się tylko zyski do własnej kieszeni pod pozorem dobra dla mieszkańców. Burmistrz i rada będzie dalej piać z zachwytu jak to fajnie jest oddawać kolejne ławki i deptaki w sytuacji jak ludzie niestety nie mają pieniędzy na godziwe utrzymanie.
Pozdrawiam mieszkańców i niestety musimy przygotować się na spłacanie tego co zaciągną włodarza na wizje miasta uzdrowiskowego. Miłego dnia.

Adam

73% popracia dla Pana Wiśniewskiego tym razem nawet gazetka nie pomogła heh

xxx

Chciałem głosować na WIŚNIEWSKIEGO ale takiej osoby nie było na liście

Adam

Literówka, autokorekta.. Wiśniowski oczywiście

Polak

Adam,żeby nie gazetka, Api i jego portal cztery lata temu to Wiśniowskiego nie byłoby w L.W. Właśnie ta gazetka i działania poprzednika doprowadziły do tego, że obecny „spija smietanke”.Znudzi mu się być burmistrzem i zostawi was z tym całym uzdrowiskiem.

Rafał Pliszka

Tym razem poza podium: )
Ciekawe doświadczenie i inne spojrzenie przez pryzmat wypowiedzi na tym portalu.
Jak dla mnie dużym plusem jest wzrost świadomości obywatelskiej. Patrzmy na ręce i wysyłajcie zapytania publiczne bo wiele ciekawych rzeczy dzieje się poza mieszkańcami.
Robię swoje i dalej promuje przeszłość w formie aktywnej.
Piękny poniedziałek bez spotów reklamowych, pozdrawiam.

Pola

I tak to jest w naszym kochanym mieście ,tu ludzie nie chcą zakładów pracy i lepszego jutra dla swoich dzieci , dlatego nie trzeba ich na siłę uszczęśliwiać,wola siłownie,laweczki i ciągłe narzekanie, widocznie mają kasę.

Gosc

Nawet wolność wyborów na NL można kwestionować (wiadomo głupi naród). Wygrali i TYLE !

mieszkaniec LW

Nie zgadzam się.. Ławeczki też są potrzebne
.Lidzbark wypięknial ..taki był pomysł Burmistrza w pierwszej kadencji i go konsekwentnie realizował co swiadczy o jego zaangażowaniu.. Teraz kolejna szansa w drugiej kadencji. Podczas kampanii widział i słyszał że ludzie potrzebuja również nowych miejsc pracy więc dajmy szanse sie wykazać w tym kierunku.. Znając tego człowieka wyciągnie słuszne wnioski z całej kampanii..

okularki

To nie był osobisty pomysł burmistrza. Wajs przypisał sobie cudze pomysły.Zasługą jego oraz następcy jest ich realizacja.

Mietek

A jak to jest z tymi 2 kadencjami? Jak ktoś teraz będzie sprawował już swoją drugą kadencję to w następnych wyborach nie może startować?

Kyle XY

Od dziś jest punkt zero.

#R vr46

Gratulacje dla wybranych. Fakt co do burmistrza nie było na kogo innego stawiać. Radni mogli zostać inni wybrani lecz ciemno gród postawił na stare konie. Sukces odnieśli 5lat teraz kasa popłynie strumykiem.

Djdjsj

Tylko jacy inni? Ja mialem do wyboru w moim okregu dwie osoby. Mozna by powiedziec ze oboje z jednym i tym samym pogladem politycznym na nasze miasto tylko z nazwy komitety inne.

jasia

Lepszy stary wróg niż nowy

JMT

Rytmy disco polo jednak nie pomogły, no kto by się tego spodziewał. Szczerze mówiąc wygrana Wiśniowskiego nie powinna nikogo dziwic, żaden konkurent nie przedstawił ciekawego realnego planu na zmianę sytuacji miasta więc ludzie wybrali już znane zło. Nie narzekajcie na mieszkańców, to nie ich wina że nie ma na kogo głosować.

Djdjsj

Co ty bredzisz… ?
Kto bedzie radnym bylo wiadomo jeszcze przed wyborami..
A co do wisniowskiego to poczekajmy na info czy wygral ostatecznie czy bedzie 2 tura.

Ciekawski

to po co głosować jak wiadomo kto będzie radnym przed wyborami?? czegoś nie rozumiem??

Chester

Niestety, pora wyjeżdżać z tego uzdrowiskowego miasta.

Gosc

Adios

jaś

Kłam Pinokio dalej kłam…

Tomas

Ha ha ha ha i przyszła „stara ” dobra zmiana – z tą radą i burmistrzem w Lidzbarku nadal zamiast miejsc pracy będą powstawać nowe trawniki ,ławeczki , parki i siłownie – Lidzbark to dom starców !

Aleksandra

I koniec szarpaniny

Djdjsj

Bylo do przewidzenia …
Ciekawsze beda wybory do rady powiatu i sejmiku

ten-or

i przemówił głos ludu !!! gratulacje dla wygranych !!! słowa otuchy dla pokonanych, ale głowa do góry za rok parlamentarne, atakujcie ! A NL i wielbiciele będą czuwali, żeby „nowo wybrani” nie przesadzali….

Kyle XY

Gratulacje dla zwycięzców i brawa dla pokonanych za odwagę ,że wystartowali.
To wspaniałe zwycięstwo demokracji.
Ludzie zadecydowali, że nie chcą miejsc pracy, a odpoczywać w uzdrowisku.
Szykujcie się na podwyżki. Uzdrowisko z czegoś trzeba będzie zbudować .